Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Akik rajzoltok! Milyen hegyező...

Akik rajzoltok! Milyen hegyezőt használtok, és mit gondoltok a Kutsuwa állítható szögű hegyezőiről (T'gaal stb)? Szemfényvesztés vagy van értelme olyat venni?

Figyelt kérdés

#rajz #hegyező #Kutsuwa #T'gaal
2022. jún. 21. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Én általában egy sima hegyezőt használok, amilyen van. Nekem most speciel egy kicsi, fém Maped hegyezőm van. Igazából szerintem, ha jó benne a penge és jól kapcsolódik a penge a hegyező "testéhez" (ez az én kifejezésem, nem tudom, hivatalosan, hogyan van.), meg ilyen alapvető kritériumoknak megfelel bármelyik jó. Mondjuk az esetleg még érdekes kérdés, hogy kinek hogy kényelmesebb, olyan szempontból, hogy van-e a hegyezőnek hulladék-tárolója.

A Kutsuwa hegyezőt illetően nem tudok segíteni.

2022. jún. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rotling és töltőceruzákat használok. +környezettudatosabb is és nem fogy el a kezedben a ceruza.

Kb 20 éve nem használtam hegyzőt.


Egyszerűen meg kell tanulni a hegyével bánni.


Ha vásárolni akarsz vegyél a fent említettek közül párat.

Kiváló eszközök.


Az általad említett inkább marketing és butítás.

2022. jún. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!