Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Van értelme rajzolnom, ha a...

Van értelme rajzolnom, ha a "műveim" egyáltalán nem realisztikusak?

Figyelt kérdés

2022. júl. 5. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mi vele a célod, fontos-e, hogy realisztikusak legyenek a képek.
2022. júl. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kólauborkával ***** válasza:
100%

Hát a mücészetben többbyore nem az a lényeg, hogy realisztikus legyen, hanem inkább az, hogy szemet gyönyörködtetö.

Küldj privátba párat és mint laikus elmo dom tetazik-e nekem vagy sem, ezzel már egy eredményed lesz, elkesheted másokbak is megmutatni.

2022. júl. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van. Rengeteg olyan híres művész van akinek nem realisztikusak a művei. Közösségi médiában vagy különböző platformokon követek művészeket. A legtöbbjüknek nem teljesen realisztikus művei vannak. Én épp azt szeretem bennük hogy mindegyiknek van egy saját egyedi stílusa.
2022. júl. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt akarod mondani, hogy nem tudsz élethűen lerajzolni dolgokat? A klasszikus példával élve Picasso is tudott élethűen rajzolni. Érdemes megtanulni.
2022. júl. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Van értelme, én hosszú évekig csak manga stílusban toltam, az állatrajzaim is inkább digimonokhoz hasonlítottam. Érdemes amúgy megtanulni, de attól még rajzolhatsz akármilyen stílusban. Csak, hogy egy példát hozzak, William Hanna rajzfilmes ipse tudott rajzolni realisztikusan is, mégis Maci Lacival meg Foxi Maxival lett híres. Rossz példa Takeuchi Naoko, ő nem tudott realisztikusan rajzolni, ezért is olyan aránytalan a Sailor Moon manga.

Amúgy meg, ha az a személy vagy, aki mindig felteszi a realista rajzos kérdést, akkor légyszi, ne csináld, mert unalmas. Kérdezés helyett inkább rajzolhatsz

2022. júl. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De-miért-baj-ha-aránytalan?
2022. júl. 8. 18:22
 7/9 A kérdező kommentje:
Meg a rajzfilmben épp az a jó, hogy nem realisztikus (szerintem).
2022. júl. 8. 18:45
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A nem arányos és nem realisztikus nem ugyanazt jelenti. Az arányok Maci Laci esetében is megvannak.
2022. júl. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igaz.
2022. júl. 8. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!