Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi tesz valakit zongoristává?

Mi tesz valakit zongoristává?

Figyelt kérdés
Nevezheti magát zongoristának az, akinek semmilyen zenei végzettsége sincs de mégis nagyon jól zongorázik? Csak a tudás számít, vagy kell róla papír is?

2022. aug. 5. 01:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A szenvedély és ösztön.


Művészetnél nem kell papír. John Lennon, Michael Jackson, Elvis Presley,stb... se volt papírja, H na én most énekes vagyok, mégis egy világos lenne szegényebb nélkülük.

2022. aug. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, az vagy. Nem kell se papír, se tehetség, se ügyesség, csak érezd úgy. Azért ha egy boci boci tarka se megy zongorán, mások nem fognak zongoristának hívni
2022. aug. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Én azt hívom zonforistának aki hivatásszerűen csinálja. A többiek csak tudnak zongorázni. Mint ahogy kamionosnak is csak azt, aki kamionozik, nem azt, aki tud kamiont vezetni.
2022. aug. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A tudás, és az, hogy rendszeresen műveli. Az más kérdés, hogy általában megfelelő képzéssel lehet ezt magas fokon elsajátítani, tehát ha úgy tetszik "van papírja". És valóban, az említett rockzenészek nem rendelkeztek "hivatalos" papírral, de nem is így születtek. tanultak rendesen.
2022. aug. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!