Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen platformon találhatnék...

Milyen platformon találhatnék magyar instrumentális zenét, a feltörekvő előadók hol hirdetik magukat?

Figyelt kérdés

Vannak dalszöveg vázlataim, amiket konkrét zenére szeretnék kidolgozni. Tulajdonképpen zenészt vagy zenekart keresek, akikkel meglehet a harmónia. Ez okból nem szeretnék csak random zenei alapokat vásárolni külföldről, mert ha kiderül, hogy klikkel a stílusunk, akkor továbbra is azzal az egy csapattal/emberrel szeretnék együttműködni.


Tehát az volna a kérdésem, hogy létezik-e olyan platform, ahol alig ismert/kezdő magyar zenészek számai vannak fenn? A célom az volna, hogy az adott zenére írjam meg a szöveget, és azt felénekelve el tudjam juttatni hozzájuk, hátha találok egy olyan közeget, amiben kölcsönösen inspiráljuk egymást. Valahogy kézenfekvő, hogy legyen ilyen, de én nem tudtam rábukkanni. Ilyen zenekar keresős Facebook csoportokat megjártam már, gyakorlatilag kizárólag metál bandák keresnek dobost, és nyugdíjas falusi szintetizátorosok hirdetik magukat. Fiatal felnőtt vagyok, és elsősorban az akusztikus alternatív zenék mozgatnak meg.



2022. szept. 13. 15:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha el tudod engedni, hogy az első elkészült változat akusztikus legyen, írj rám nyugodtan! Ugyanezt keresem, csak elektronikus oldalon mozgok inkább. Akusztikus hangszereim nincsenek, felvevő helyiségem sincs, ez inkább egy hobbi, ami kicsit hátra lett hagyva, mert nem hajt semmi. Ami bevált arra, hogy hajtson: van szöveg, van ének, vannak igények, békésen összerakjuk, aztán öröm. Nyilván vágyom én is rá, hogy anyagilag megérje, de az nem hajt semennyire.
2022. szept. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!