Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Akik művészek és dolgoznak,...

Akik művészek és dolgoznak, hogy marad energiátok munka mellett “alkotni”?

Figyelt kérdés

Akár írás, képzőművészet, bármi

Amióta dolgozok, semmi energiám és semmi ihletem nincs. Ha van akkor sincs kedvem megcsinálni



2023. jan. 19. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt a munkám is a művészvilággal kapcsolatos, így onnan is tudok inspirálódni, illetve hasonló emberekkel találkozni.

Másrészt a munkám mellett is van bőven időm nem csak sportolni és a hobbijaimmal, szeretteimmel foglalkozni, de a művészetre is.

Harmadészt túlteng bennem az alkotásvágy és a megvalósítandó projektek, így ha leülök, szinte mindig tudok írni vagy rajzolni valamit.


Hagyj magadnak egy kis szünetet, hátha egy idő után felgyűlik benned elég motiváció és ötlet, hogyha lehetőséged van, tudj mit készíteni.

2023. jan. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ezzel vezetem le a feszültséget. Ha nem megy épp valami, akkor előveszek valami mást, amihez inkább kedvem van. Vagy kipróbálok valami újat.
2023. jan. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem dolgozok, hanem dolgozom, mert ikes ige, bocs. De te nem valószínű, hogy "igazi" művész vagy, mert nekik maga a művészetük a munkájuk. Például egy szobrász kap megbízásokat szobrok elkészítésére, de ehhez előbb el kell végezni egy főiskolát vagy egyetemet. Te milyen területen alkotsz?
2023. jan. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 Pöttyet szigorú vagy a kérdezővel.
2023. jan. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy tíz éve nem jön semmi, hiába állok neki.
2023. jan. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!