Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kisbabás anyukák! Sikerül...

Kisbabás anyukák! Sikerül fogynotok a baba mellett? Van időtök meg energiátok mozogni és odafigyelni a kajára?

Figyelt kérdés

2013. jan. 12. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Én addig nem mertem semmit tenni még szoptattam, de babám hamar elválasztotta magát, mindössze 7 hónapos volt. Azóta elkezdtem mozogni, én Béres Alexandrát választottam, jelenleg a menni fog programját csinálom heti 6-szor, amikor a kicsi alszik.

És igen sikerült figyelnem az ételekre is annyiban, hogy már nem eszek se kenyeret, se tésztát, se krumplit, pár napja a reggeli kávémba is édesítőt teszek és vacsorára is édesítős, vaníliás zsírszegény túrót eszek, mert tele van fehérjével. Lefekvés előtt 3 órával nem eszek semmit, és délután már gyümölcsöt sem eszek. Sőt most igyekszem a sertés húst kiiktatni az étrendemből.

2013. jan. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a mindenit :) ügyes vagy. és mennyit sikerült így fogynod eddig?
2013. jan. 12. 16:17
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Nekem három pici babám van. Mellettük nincs időm enni :)

Egyébként a Béres Alexandra tornát én is tudom ajánlani. Biztosan sikerül, ha odafigyelsz! Hajrá!

2013. jan. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Több mint 3 kg-ot fogytam eddig. 20 napja csinálom, nagyon örülök neki és ez önbizalmat ad és kitartást.
2013. jan. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!