Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munka mellett hogy van energiá...

Munka mellett hogy van energiátok másra?

Figyelt kérdés

19/F

Most kezdtem el dolgozni egy hónapja a LIDLben.

Hát gyakorlatilag egy hónapja úgy érzem hogy mást nem is csinálok.

Hazajövök full fáradt vagyok bármit is csinálni csak fekszem az ágyban majd elalszok.

Általában reggel 5re kell menni 3ig és az azt jelenti hogy hajnal 4kor van kelés.

És általában 10-11korul sikerül elaludni.

Én nem tudom h ez majd elfog múlni és az eleje ilyen nehéz?

A fáradtságtól (mert szinte fizikai munka), nincs étvágyam szerintem le is fogytam már vagy 5kgt.

Edzeni szeretnék eljárni de így lehetetlen


2021. nov. 21. 11:35
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
87%
Ha 3kor végzel és 10-11 körül alszol, akkor is van kb 7 órád hogy azt csinálj amit akarsz, ez miért nem elég? A fáradtság miatt ne aggódj, előbb utóbb be fog állni a bioritmusod erre az életvitelre
2021. nov. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
97%

A Lidlbe engem nem vettek fel 21 évesen, pedig több év kereskedelmi tapasztalatom van. Mi a fene. Na mindegy.


A Lidl-nél elképesztően sokat kell dolgozni, más munkahelyen nincs ekkora hajtás. De nyugodj meg, ugyan ez volt velem és más fiatal kollégákkal is. Egy idő után jobb lesz, de nem sokkal. Sőt, mikor 3 hónapja nem kaptál szabit akkor a beled is lógni fog. Az idősebb kollégák ezt úgy oldják meg, hogy kevesebbet dolgoznak, és azt is inkább csak látszatra. Ki az aki 8 óra folyamatos munka után ne lenne dög fáradt?

2021. nov. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
96%
Nem lesz jobb. Én is folyamatosan fáradt vagyok. A hétvége semmit nem ér. Nem tudom kipihenni magam. Pedig nem is a lidlben melózok.
2021. nov. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
38%

Majd hozzászoksz.

Én legutóbb raktárban dolgoztam, hajnali 4:30-ra kellett beérni, és 17:00-ig tartott a munkaidő. Nehéz fizikai munka volt, kamionról és a kamionra kellett pakolni.

Fél 6kor hazaértem, jó háziasszony módjára még főztem-mosogattam-mostam a férjemre, aztán mivel levelezőn csináltam az egyetemet, mellette még tanultam is. Másnap megint 4:30-tól 17-17:30-ig munka volt.


Napi 3 kávéval sikerült. :D És másfél évig dolgoztam így. Neked is menni fog, hiszen fele annyi dolgod van. Hajrá.

2021. nov. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
63%
Délután 3-tól este 11-ig van egy csomó időd.
2021. nov. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
90%
Üdv a felnőttek világában, gyakorlatilag minden munka ezzel jár. Ha egy irodában fonnyadsz reggel 8-tól 5-ig, akkor is este érsz haza, és alig van szabadidőd. Az is elmegy házimunkára, családra stb. Erre találták ki a hétvégét. Ha már az sincs, akkor van gáz.
2021. nov. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
70%
Hat talan ne 4-5 orat aludj hanem fekudj le hamarabb es nem leszel hulla melo utan.. en 12 ora melo melett is jarok edzeni es mas is belefer
2021. nov. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen. Néha edzeni is eljárok, de kegyetlen nehéz.

Legnagyobb hátránya, hogy brutál gyorsan pörög az idő, mennek az évek aztán a nagy része csak fáradság meg munka.

2021. nov. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
92%
Mikor kezdtem fiatalon, két hetet bírtam úgy, hogy hajnali kelés volt. Váltottam, mert minden hajnalba kelni felér a halállal. Később belejöttem, simán dolgoztam 36 órákat egyben. Nappal maszek, éjjel munkahely és reggeltől újra maszek. Kollégák közül ezt sokan csinálták.
2021. nov. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
68%
"És általában 10-11korul sikerül elaludni." ha annyira fáradt lennél már 7kor aludnál
2021. nov. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!