Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Jóideje már az van velem,hogy...

Vivienne kérdése:

Jóideje már az van velem,hogy rendes zenéket és dallamokat álmodok meg,amik teljesen újak és nagyon fülbemászóak,de mire felébredek,addigra elfelejtem az egészet.Volt már olyan is,hogy egy részére emlékeztem félálomban.Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Arra is gondoltam már,hogy ezeket a dalokat megvalósítom,néha meg is jegyzem őket félálomban,de aztán visszaalszom.aztán mikor felébredek,nem tudom hogyan álljak neki, nem értek a zenéléshez,a művészetek egyébként közel állnak hozzám,de ez nagyon zavar,mit tegyek hogy napvilágra hozhassam ezeket a dalokat amiket "megálmodok" ?kérlek segítsetek,egyre többször van ez velem.

2023. febr. 3. 03:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Lehet beatboxoznod kéne amúgy, a többit egy diktafon shortcut intézi a telón, aztán lehet jókat röhögni a DAW-ban, míg lecseréled a timestretchelt hangjegyzeteidet jól rekonstruált sound designra.
2023. márc. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!