Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Csáth Géza szerint mi a...

Csáth Géza szerint mi a különbség a zeneművészet és a muzsika között?

Figyelt kérdés
Elvileg ebben az írásban megtalálható a válasz, de valamiért nem tudok rájönni. [link]

2023. febr. 21. 00:27
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Szóval ez a házi, és te lusta vagy elolvasni. Én is lusta vagyok elolvasni, és a többiek is azok lesznek. Nem baj, énekből csak nem buktatnak!
2023. febr. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elolvastam már nem egyszer, rengeteg kérdés van ehhez a szöveghez címezve, erre az egyre nem tudok épkézláb választ írni. Kb. háromnegyed oldalnyi (talán annyi se) az egész szöveg, ha te ennyicskét lusta vagy olvasni, lehettél volna arra is lusta, hogy egy haszontalan megjegyzést írsz. PS. nem zenére kell (:
2023. febr. 21. 00:49
 3/3 Kései Sirató ***** válasza:
Kicsit nehéz kihámozni, de talán az, hogy a zeneművész nem mondható muzsikusnak, még akkor sem, ha írt is muzsikát, valami ilyesmi. A muzsika kevesebb ugyanis, és nem kell azért egy művészt lefokozni.
2023. febr. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!