Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a legnagyobb probléma...

Mi a legnagyobb probléma abban, hogy nem tudsz rajzolni?

Figyelt kérdés

2023. márc. 11. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi. Nem tudok normálisan rajzolni. Nincs térlátásom mert asperger szindrómás vagyok. De boldog vagyok így. Nem kell mindenkinek mindenben tökéletesnek lenni. Nem mentem rajz suliba és ennyi.
2023. márc. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul lennék, ha nem tudnám lerajzolni mindazt, ami a fejemben van. (igaz, rajzolni tudó személy vagyok, de elgondoltam milyen lenne, ha nem menne. Napi szinten rajzolok.)


De senkit nem hat meg, ha valaki nem tud rajzolni, sokan vannak úgy.


Aki nem is tud, de megnyugtatja, jó érzéssel tölti el, mint hobbi, akkor miért ne rajzolgasson.


Nekem munka és hobbi mellett még terápia jellegű is.


A gyerekekben az a jó, hogy kicsi korukban mindegy milyen szinten vannak, ők élvezik, átélik és ez csodálatos bennük. Sok felnőttnek kellene tanulni tőlük.

2023. márc. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 pcpsx ***** válasza:
Én nem tudok rajzolni és nem is akarok meg tanúlni,meg nézem a szép rajzokat és egyáltalán nem hiszem,hogy problémám lenne azzal,hogy nem tudok,én más hoz értek,és ezzel még sokan vagyunk igy....
2023. márc. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!