Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feltámadt az instagramja?!

Feltámadt az instagramja?!

Figyelt kérdés

Reggel néztem valakinek az instagramját, és biztos, hogy törölte. Nem csak tiltott.

Nem lehetett álom vagy hallucináció, mert túl részletes és pontos volt.

Ha törlünk egy instagram fiókot, azt nem lehet visszavonni, ideiglenes felfüggesztésre pedig nincs lehetőség.

Most pedig újra megvan ugyanaz a fiók.



#fiók #Jézus #Instagram #nem nem ez a legnagyobb problémám
2016. júl. 10. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem nem ez a legnagyobb problémám 😁 Ez mekkora!
2016. júl. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát ez egy igazán hasznos válasz volt, de nem is számítottam másra. :D

Tudod, ezen a kérdésfeltevős oldalon az emberek gyakran kiakadnak, hogy fuu örülnék ha ez lenne a legnagyobb problémám. Ha meg egy kérdés tényleg nagy probléma, akkor meg azzal jönnek, hogy miért itt a neten tesz fel kérdést róla? (Mondjuk ez jogos is, az ilyen "ég a házam a két gyerek még bent van mit tegyek?!" kaliberű kérdéseknél)


Szóval valaki valami érdemit tudna válaszolni?

2016. júl. 11. 00:32
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem blokkolt és visszavonta
2016. júl. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem, mivel böngészőből, bejelentkezés nélkül sem adta ki.

És alapból blokkolva vagyok, ilyenkor egy megjelölt képről el tudom érni az oldalát bejelentkezve is, csak a képeit nem látom, a kiírását, posztjai, követői, követései számát igen.

2016. júl. 12. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!