Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Művészként boldogulhatok úgy,...

Művészként boldogulhatok úgy, ha nem szeretek kiállítani, művészeti vásárokon megjelenni, fotózkodni stb.?

Figyelt kérdés
Szociális fóbiám van és nem szeretek szerepelni.

2023. márc. 25. 21:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem igazán.
2023. márc. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
0%
Biztosan nem fogsz tudni érvényesülni. Inkább keress egy jó szakembert aki felépíti az önbizalmadat és sikeres leszel.
2023. márc. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%

2


Sejtem ki vagy. Neked ezért fizetnek?

2023. márc. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A nagy Levin ***** válasza:
100%

Gondolom grafikus/festő/szobrász, vagy hasonló lehetsz. A fentiekkel az a baj, ha elvonulsz a külvilágtól, senki sem fogja ismerni a neved/munkásságodat, ami megnehezíti az eladást. És ezekkel a feltételekkel hogyan akarsz eladni?

Esetleg (ha grafikus vagy) szóba jöhet internetes bedolgozás.

2023. márc. 26. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Kell egy jó ügynök aki még misztikummal is ellátja azt,hogy nem jelensz meg a közönség előtt.
2023. márc. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Iparművész vagyok.
2023. márc. 26. 13:07
 7/25 A kérdező kommentje:
#5 Banksynak bejött a rejtőzködés.
2023. márc. 26. 13:09
 8/25 anonim ***** válasza:
3# Azért van benne valami, hogy egy lélekbúvár kellene aki feloldaná a gátlásokat. Lehet, hogy rosszabbnak gondolja magát mint amilyen. A félelemnek a szorongásnak oka van. Ez nem ördögtől való jelenség a mai rohanó világban, de megoldható.
2023. márc. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem értékelem alul a munkásságomat, van önbizalmam és a helyemen kezelem magam, csak alkatilag visszahúzódóbb vagyok és nem szeretek a központban lenni - egyszerűen nem vágyom rá. Zavar, ha dicsérnek, ünnepelnek, ezért nem szoktam se születés- se névnapot tartani sem.
2023. márc. 26. 20:44
 10/25 anonim ***** válasza:
52%

"alkatilag visszahúzódó vagyok"

Tehát nem tudod elfogadni önmagadat. Ezt kellene feloldani Nálad, mert lehet, hogy csak Te gondolsz valamit problémának, ami más szemében nem is az.

Nincs Veled semmi gond. Iparművészként nem tudod elkerülni, hogy ne dícsérjenek, hiszen alkotó ember vagy. A dicséret fog motiválni és irányítani, hogy jó úton haladsz.

Meg kell tanulni az élet boldog pillanatait örömmel megélni és nem elzárkózni előle. Sok sikert.

2023. márc. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!