Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Egy jó videót keresek youtubon...

Turidominik16 kérdése:

Egy jó videót keresek youtubon a rajzolásról ami tömören fogalmazza meg hogy mit hogyan kell állítani színezni árnyékolni hogy jó legyen a rajzom?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 28. 00:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nyomtatható színezők

[link]

2023. máj. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Szóval te a hasznos válaszokon besértődtél kérdező. Szépen leirta mindenki, különösen az 5-ős, hogy reálisan hogy megy ez. Ezt évekig kell komolyan müvész emberektől, legalább 3 év, tanulni. Ha ez megvan akkor már nagyvonalakba mennek az alapok és elkezdhetsz magadtól azokból a magyarázó videókból tanulni. Megfelelő alap nélkül te soha se fogsz jól rajzolni. Nem igy megy ez hogy megnézek pár videót és én leszek utána Leonardo Da Vinci. Látni is hogy a kifakadásod után már nem is vesznek koömolyan. Te csak szeretnél egy nap jól rajzolni. Így nem fogsz. Itt bizony végig kell csinálni keményen legalább 10 évet ha nem tőbbet.
2023. máj. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
A 4-es és 8-nak köszönöm. Ők legalább az adott dolgokra válaszoltak. A többieknek meg csak simán a jó... .......
2023. máj. 4. 07:41
 14/19 anonim ***** válasza:

Senki nem küldött el téged a búsba, senki nem mondott semmi rosszat!


Mindenki alapokat és tényeket mondott, ha pedig valamit megkérdőjelez valaki, azt jogosan tette logika alapján.


Ha a befogadóképességed ilyen negatív, akkor ne másokat szólj le, hanem picit tornázd fel önmagadat lélekben, hogy képes legyél számtalan aspektust értelmezni, megérteni.


Ha pedig valami nem igaz, érzelmi kicsapongások nélkül logikával érvelj ellene.

Ilyen egyszerű.


Jómagam is kaptam hideget meleget, főleg amikor mások kezei alatt tanulhattam. A jogos és hasznos kritikát, jó tanácsokat elfogadtam és azon voltam, hogy eredményeket érjek el.


Senki se önfényezte magát, csak csupán saját tapasztalatokat osztanak meg. Ősgintén: szavahihető az olyan ember, akinek 0 tapasztalata, rálátása van a témára? Lehet olyan embertől tanulni?


Nem.


Számtalan történetet hallgatok a mai napig másalkotóktól, művészektől, időnként mestereim, tanáraim társaságát is keresem és beszélgetünk.


Az egészséges önértékelés pedig minden embernek alapnak kellene lennie.


Hallanád azokat az embereket, akikkel beszélgetek. Lágy hangnem, szolid, de saját siker történetek, a saját hibáikat bakikat is elmesélve stb, de mégis egyenes testtartás és finom mozdulatok kísérik a történeteket.


Ezek a vokális és nonverbális kommunikáció formák kimaradnak itt írásban.

Ezért aki éppen olvassa a kommenteket annak a lelki világa alapján szólalnak meg az olvasott dolgok.


Vagyis, ha negatív vagy és sértődékeny, akkor magadra veszel olyan dolgokat is, amikbe te agyad kreál rosszindulatot.


Javíts ezen.



Az alkotók, művészek világában se minden csili-vili. Vannak, akik pl nem értenek semmilyen ághoz és olyan negatív ostoba szavakat hánynak ki a szájukon... s persze vannak, akik nem tudnak emberként intelligensen véleményt formálni.


Ha ezeket az ártatlan kommenteket nem bírod, azoktól összeroppannál lelkileg.

Erősnek kell lenni.


Nem csak a jelenlegi témánkra igaz ez, hanem az élet bármely területére szintén.


Volt rá élő pl hogy itt valaki gyakorin kérdezte milyenek a rajzai.

Az ostoba, még csak hozzá se értők olyanokat írtak szegénynek, hogy csak néztem.


Az empátia mellett egy alap gondolat se jutott eszükbe:

Hány éves lehet az illető?

Nekem mindig ez az első, ha elemzésről van szó.


Szépen helyre tettem a népet s mondtam nekik, emberként és felnőttként is megbuktak. Szégyelljék magukat!


Majd beszélgettem külön a kisgyerekkel, először a lelkét igyekeztem helyére zökkenteni, majd lényegre tértünk.


Szóval, relax. Senki semmi rosszat nem írt itt még.

2023. máj. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Legyen jó szerkezeti rajzod, aztán a többi, az általam említett könyvben a fény árnyék alapjai is benne vannak, azokból pedig tovább tudsz építkezni pl hosszabb videók alapján, hogy ki hogyan tette sajátjává, mely megoldásokkal esik nekik kézre.


5 & 14-es voltam.

2023. máj. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
56%
Az, hogy nem értesz dolgokhoz és "a jó.... ..." - ba elküldesz mindenkit, úgy hogy mindenki segített. Szégyelld magad!
2023. máj. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
na 15 végre egy kézzel fogható tanács. köszönöm. ezt vártam.
2023. máj. 7. 19:43
 18/19 A kérdező kommentje:
6,9,10 16-os ezek segítenek? te úgy érzed hogy ők segítettek?
2023. máj. 11. 17:13
 19/19 A kérdező kommentje:
aki szintén az én cipőmben van és még keress annak itt van néhány dolog. https://www.youtube.com/watch?v=Hgk3XJQF8_U . https://www.youtube.com/watch?v=2jPt2BENhRA még linkelek dolgokat.
2023. máj. 25. 06:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!