Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hol tudnám hirdetni a rajzaima...

Hol tudnám hirdetni a rajzaimat hogy jobban vegyék?

Figyelt kérdés

Hobbiból szoktam eladni néhány rajzom adtam is már el de régen sajnos szüleimmel élek és van pénzünk mielőtt valaki kérdezné...

Szóval szoktam rajzolni Grafikus vagyok magamtól tanultam meg így rajzolni és megpróbálok egy kis pénzt keresni a tehetségemmel:)



Privátban is írhattok nyugodtan!



2023. máj. 12. 20:11
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
37%

Ilyen pl.

[link]

2023. máj. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Huh hát ilyet nemtudok rajzolni életembe nem rajzoltam még ilyent nehari
2023. máj. 12. 22:30
 13/39 anonim ***** válasza:
79%
Nem haragszom :)
2023. máj. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
Oké:)
2023. máj. 12. 22:35
 15/39 anonim ***** válasza:
40%
Én a helyzetedben úgy indulnék neki, hogy próbálnék mintát találni, más hasonló grafikusok hogy csinálják. Elkezdenék gőzerővel random netezni célzottan úgy h minél kisebb idő alatt minnél több ismeretlen oldalt látogassak meg (pl ird be chatgpt-nek, h küldjön neked 100 teljesen random magyar webcímet) és csak arra koncentrálnék h látok e a honlapokon, vagy azok tartalmain olyan "grafikusi" munkákat, amik tiedhez hasonlóak, és esetleg a készítő pénzt is kapott h. ott van azon a honlapon vagy rendezvényplakátom, konyvben, szamitogepes jatekban, videoban, cég stílus logoban, ruhán az alkotása. Szóval ha látsz példát ilyenre pl mondjuk egy honlapot találsz ahol pl partykellékekre használnak sok grafikusi munkát, írj 600 levelet mindenhova , és néhány biztos válaszolna. Papírra készített rajzot nem hiszem h lehet értékesíteni. Érdemes pl menni 1 kört a vàrosban és csak gyujtod milyen grafikakat latsz, hatha otletet ad.
2023. máj. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
Jó rendszerességgel még ilyen teespring jellegű boltokba (sokba egyszerre) feltöltögetve, be-beigazítva is van esély rá, hogy elindul valami. Ha kis időigénnyel dolgozol, de nem látszik kispórolt erőfeszítésnek, és ha van egy szépsége és egy szerethető sajátos stílusa a portfóliódnak, akkor egy-egy jól elhelyezett "ilyen kell nekem" kategóriás (humor, aktualitás, eredetiség, ünnepek meglovagolása elmésen, stb) cikk elhelyezésével tud olyat a cucc, hogy nagyobbat megy. Elég sok munka, sokáig teljesen ingyen, és közel se biztos, hogy megtérül, és ha esetleg beindul, akkor is döntés előtt állsz, hogy a művészi szabadság és a fogyasztói igények szolgálata közt hol találj egyensúlyt. Viszont a játékos éneddel már szem előtt vagy pár fronton. Ha a kommunikációd jó, akkor akár patreon (és/vagy olcsóbb alternativái) is lehet belőle, mondjuk egyetlen, minden cuccodra mutató weboldalt (linktr.ee) fő vagy egyetlen linkedként bevésve minden létező profilodban (amikre szintén mutat a linktree ugye). Ki itt, ki ott bekövet, évek alatt lesznek annyian, hogy egyre inkább felüti a fejét egy-egy vaskosabb ajánlat. Ami nem ilyen, arra egyszerűen nem válaszolsz, vagy bekészített chatgpt megköszönő-elköszönő formaválasszal tereled értelmesebb ajánlattétel felé vagy tudatod vele, hogy ez nem az a pálya.
2023. máj. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%

"magamtól tanultam", "grafikus vagyok" ...

Vagyis önjelölt grafikus.


Sántít a sztorid is több szemszögből.


No és miért nem tudod postázni?


Még csak nem is neked kell fizetni a szállítást...


Sok a gyanús pont...


Jelen felmutatott munkád egy 14-15 éves kezdő művészeti suliséval egyezik meg.


A korodat is megkérdőjelezem, szerintem fiatalabb vagy az említett kornál vagy szimplán butácska.


A szerkezet, kompozició, vonalkezelés hanyag. Van bőven mit javítani, vagyis nem veszett ügy. Gyakorolj és fejlődj.


Mindemellett a grafikus szóval ne dobálózz...


Az más lenne, ha pl művészetin grafikusként TANULSZ, de attól se leszel grafikus.


Tedd helyére az önértékelésedet. Lehet önbizalmad és lehetsz büszke magadra, de kezeld helyén a dolgokat azért az életben.


Kicsit a ló túloldalára estél.


Mindemellett 8k is sok hasonló munkákért, ám amíg veszik lényegtelen. Kereslet kínálat.


"Mások szerint"... Másik tizenévesek vagy/és olyan emberek véleménye szerint, akiknek a tudása pálcika ember szinten mozog... Fontold meg kinek a szavára adsz.


Tudni kell megfelelő személyk felé a megfelelő kérdést feltenni.


Pl ha eltöröd a kezed, nem mész be a NAV-hoz, hogy nézzenek meg és lássanak el.


Gyakorolj és gyakorolj.


Térj vissza a totál alapok elsajátításához, mert látszanak hiánosságok.


Amíg a szerkezeti rajz nem oké, ne akarj egyből kész rajzot csinálni helytelen tónussal, vonalkezeléssel stb.


Jó alapra lehet csak fokozatosan építkezni.


Mint a ház építés: talaj felmérése, rendezése, ház alapjának kivitelezése és sorba a többi.

2023. máj. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

13-as válasz is fura. Akinek megy a pl általad linkelt állítólag saját rajzod, annak simán tudnia kellene egy egyszerű vonalas rajzot rajzolnia, amit 12-es mutatott példának.


Valami nem oké itt.

2023. máj. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

Hát csak ötletem nincs hogy mit rajzoljak...

Amúgy én ezeket szoktam leginkábn rajzolni

Portré,autos,Graffiti,tetko,Motoros,Horror karakterek,Ilyenek...

2023. máj. 13. 15:12
 20/39 A kérdező kommentje:
Amúgy 19éves vagyok!tatám Művész volt és töle örököltem a rajzolást ezért se kellett tanulnom vagyis vlmilyen szinten tanulnom kellett de könnyü dolgom volt!
2023. máj. 13. 15:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!