Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hol tudnám hirdetni a rajzaima...

Hol tudnám hirdetni a rajzaimat hogy jobban vegyék?

Figyelt kérdés

Hobbiból szoktam eladni néhány rajzom adtam is már el de régen sajnos szüleimmel élek és van pénzünk mielőtt valaki kérdezné...

Szóval szoktam rajzolni Grafikus vagyok magamtól tanultam meg így rajzolni és megpróbálok egy kis pénzt keresni a tehetségemmel:)



Privátban is írhattok nyugodtan!



2023. máj. 12. 20:11
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

#21

Ez nem olyan dolog, amit megtanultál, esetleg elkezdeni volt könnyű.

2023. máj. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 Thunderfairy ***** válasza:
100%

Még nagyon nincs 8000-10 000 Ft-os a rajzolásod értéke. Az ilyen áru rajzokkal már vitatkoznom kénne hogy biztos fényképezték. Még nagyon nem vagy a rendelésre rajzolás kategoriában benne.


Ezért kérnék 2500-3000 Ft-ot.

[link]


Ezért 2000 Ft-ot.

[link]


Remélem láthatóak, a linkek megnyithatóak. Az látszik hogy valóban meg tudhatsz tanulni jól rajzolni. Ne add fel mert egy napon nagyon komolyak is lehetnek a rajzaid. Keress fel egy hozzá értő müvészembert akitől megtanulhatod normálissan az alapokat.


Én még nem merek rendelésre dolgozni ezzel a szintel. Azt vettem észre hogy ha valaki látt már magában lehetőséget arra hogy egy nap tényleg jó rajzoló lehet akkor már rögtön rendelésre akar dolgozni. Aki meg tényleg jól rajzol az meg senkit se érdekel általában.

2023. máj. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező... Bőven kifejtettem az alap dolgokat, de az agyi kapacitásod nem fogta fel a dolgokat.


Ismétlem:14 éves művészetin kezdő diákok szintje, amit itt láthattunk.


Az csak egy dolog, hogy 1 felmenőd állítólag művész volt és "örökölted".


De nem a tudást és művészetet...


Felvilágosítalak: minden emberben vannak Motoros képességek. Beírod neten, utána nézel táblázatokat is találsz, sőt van egy jó hosszú pdf, ami taglalja is.


Nos ezek a képességek az emberrel születnek. Az agy fejlődése adja ki ezen képességek szintjét. Pl gondolkodás, logika, térlátás, kinesztézis stb.


Az a kérdés, hogy ezen képességek milyen szinten vannak pici korodtól.


Megjegyzem, ez csak alap. S mindenki ezekkel az alapokkal kezd valamit az életben.


Ahhoz viszont nem stagnáltatni kell a képességek halmazát, hanem felismerni és nap, mint nap fejleszteni minden úton módon, ahogyan csak lehetséges.


Attól, hogy a családod egyik tagjának is adottak voltak adott motoros képességei az csak 1 dolog.


Két művésznek is születhet gyermeke, akinek nincsen érzéke a művészetekhez, hanem pl matek és társai jobban mennek neki. Stb.


Ne szállj el magadtól. Kezdesz tenyérbe mászó lenni.


A magadfajtákat nem igen kedvelik az igazi alkotók.


Mindemellett egy művész kreatív is.


Nekem napi szinten jönnek az ihletek. Csak az ezévi ötletvázlatok 12cm-es vastagságban itt vannak az asztalon.


S nem unalomból tanultam művészetin, nem hobbiból voltak tanítóim, kik neve a galériákban, múzeumokban és maga a művészetben mindenütt ott van.


Ha meg már család, több felmenőm is adott ágakon eredményeket értek el.


És?


Semmit se jelentene, ha 14 éves szintjén megrekedtem volna.


Most se a nevek és felmenők a lényeg, hanem az, hogy kiktől mennyi mindent tanulhattam, ami előre vitt.


19 vagy, oké.

Szeretsz rajzolni? Rendben van. Sokan szeretik hobbiként is.


Megvannak a motoros képességeid?

Kb, de cseszheted, ha nem szállsz le a magas lóról és nem ismered el: van hova fejlődnöd.


S ne csodálkozz, hogy az emberek nem veszik. Mert egy öntelt embertől túlárazott gyerekrajzot kapnának.


Térj észhez, húzd ki a nyelvedet a hátsó feledből és ha tényleg ezzel szeretnél pénzhez jutni és szereted is... Tegyél érte!


Tanulj több helyről, több embertől, fejlődj!


Had ne kelljen bunkóbb stílust felvenni azért, hogy megértsd.


A 10 és 12 éves kislányok gyönyörűen megértettek mindent, amit eddig mondtam nekik.


Te 19 évesen miért nem fogadod be az információkat. Többen is írtak már.


Lehet bizonyos művészethez való képességek egy részemegvan, de eddig olvasottak alapján pár dolog hiányzik:

Nyitottság, befogadóképesség, tudás és tanulási vágy, gondolkodás, kreativitás, logika.


Ezek nélkül nem fogsz tudni érvényesülni, fejlődni.


Megkeressem neked, hogy milyen portrét rajzoltam általános 8. osztályában?

2023. máj. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
14 körül lehet a kérdező, a kezdő rajzos csoportban van benne facebookon ahová többéségben 10-15 éves gyerekek posztolnak. A megnyilvánulásai is mind gyerekesek, a képein elég fiatalnak néz ki, mondanám olyan 14-15-nek, bár szerkesztett a legtöbb képe.
2023. máj. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Hogy-hogy szerkesztett?
2023. máj. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Ilyen filtereket tolt az arcára
2023. máj. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

Na, szép. Már arra is gyanakszom, lehet valahonnan lelopott rajzokat próbál sajátjaként beállítani és ezért "nem tudja postázni" csak neten elküldeni...


Lehet az a fb csoport az egyik pénzszerzésre elképzelt forrás...

2023. máj. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 Thunderfairy ***** válasza:
Tényleg erre tart a világ? Remélem az én rajzaimat nem fogja innen lelopkodni. Ha már itt tartunk. Ahelyet hogy komolyan megtanulna rajzolni, inkább trükkőzik.
2023. máj. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim válasza:
Sehol mert még fejlődnöd kell!
2023. máj. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim válasza:
100%
Csinálj egy külön weboldalt nekik, galléria-szerűséget, és magát az oldal címét is tedd ki, ha posztolsz a műveidről Insta, FB, közösségi médiás profiljaidon.
2023. máj. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!