Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit jelent a graffitis ROMEO...

Mit jelent a graffitis ROMEO ESCO felirat?

Figyelt kérdés

Sok városban találkoztam eddig vele, főleg Egerben és környékén, de láttam már Budapesten is és már nagyon régóta érdekel, hogy ki vagy kik lehetnek "ROMEO" vagy "ESCO". Külön-külön és együtt is előfordulnak.

Jelenleg egy fotónaplóm dolgozom, aminek a témája a ROMEO feliratok gyűjteménye, illetve, valamit kideríteni róla, hogy ki lehet ő, vagy kik lehetnek ők.

Számomra nagyon rejtélyes és izgalmas téma ez, mivel régóta jelen van és sok helyen találkozni vele, (nagyjából minden sarkon) de eddig senki nem tudott róla semmit.

Aki otthon van a graffiti/street art világában esetleg tud róla valamit? (Az interneten semmit nem találtam róla.)



2023. máj. 17. 21:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!