Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Van értelme rajzolnom? Van...

Van értelme rajzolnom? Van érelme folytatni a karrieremet, mint grafikus?

Figyelt kérdés

Olyanoktól várok választ akik jártassak benne és eltudják róluk mondani a véleményüket. Privátba eltudom küldeni a rajzokat vagy a blogomat meg tudjátok nézni.

[link]



2023. júl. 27. 21:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem jól rajzolsz:)
2023. júl. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
Ilyet bárki képes rajzolni a grafikus munkát pedig kiváltják a képgeneráló mesterséges intelligenciák. Hobbinak ok de főállásban ezzel éhendöglesz
2023. júl. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
39%
helyesírás pls
2023. júl. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
2# igazából most fogok majd kezdeni a grafikusit és tudom, hogy nem csak ebből áll, és fantáziám is van csak azt nem rajzolok le mert "kicsit sötét" vagy fura lenne ami nem éppen jönne jól ha azt valaki meglátná. Informatikáshoz peddig ne igazán értek mivel könyveken nőttem fel, de nagyon gyorsan tanulok és a gímiben biztos meg tanulom használni.
2023. júl. 27. 22:45
 5/18 A kérdező kommentje:
Azért bocsi, nagyon rossz a helyesírásom😅.
2023. júl. 27. 22:47
 6/18 Lucifer-666 ***** válasza:
Azért benned van lehetőség bőven.
2023. júl. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Lucifer-666 ***** válasza:
Én csak pálcika embereket tudok firkálni.
2023. júl. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Az nálam is meg volt xd talán 4.-es koromig utána kezdtem el rajzolni először állatokat, majd embereket aztán itt leragadtam. 7#
2023. júl. 27. 22:52
 9/18 anonim ***** válasza:

2


A robotoktól is rettegtek, aztán még mindig Mari néni kasszázik...

2023. júl. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%

látszik hogy szépen elvégeztél valami jobb agyféltekes dolgot, de ez így önmagában kevés az üdvösséghez. néhány tanács:

vegyél vissza az arcodból, azért attól hogy te "grafikus vagy", még messze jársz. némi alázat és önkritika jót tud tenni a fejlődésnek.

HELYESÍRÁS b+. abban a korban, amikor már a telefonod is kisegít téged, irtózatosan igénytelen és debil dolog nem helyesen írni. főleg így, hogy folyamatosan azon nyivákolsz, hogy milyen különlegesen egyedi vagy, mert könyveket olvasol. én is basszus, aztán valami csoda folytán mégiscsak tudok írni és helyesen gépelni is.

ilyen grafitrajzokat fotók után már kismillió ember csinál, arról nem is beszélve, hogy minden telefonban van filter is erre az effektre. értem hogy jobbagyféltekes baromkodás, de ha ez az összes stílusod és kreativitásod, akkor a kutya nem fog alkalmazni. nem vinnyogni kel, hogy nem tudod lerajzolni, mert olyan "sötét és különleges és bizarr és én egy nagyon speciális és egyedi művész vagyok", hanem csinálni valamit, ami megmutatja ezt.

kevesebb rinya, több munka.

2023. júl. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!