Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Van értelme rajzolnom? Van...

Van értelme rajzolnom? Van érelme folytatni a karrieremet, mint grafikus?

Figyelt kérdés

Olyanoktól várok választ akik jártassak benne és eltudják róluk mondani a véleményüket. Privátba eltudom küldeni a rajzokat vagy a blogomat meg tudjátok nézni.

[link]



2023. júl. 27. 21:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A korodhoz képest jól rajzolsz, de semmi extra. Felvételizz művészeti suliba és ott majd eldől hosszútávon mennyire vagy ügyes és mennyire neked való ez a szakma.
2023. júl. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

11# Már fel vetek egybe.

10# képzeld nem nyivákolásnak szántam és nem mondanám magam grafikusnak még, mivel még nem tettem le semmilyen végzetséget, úgy értettem maga az irányultságban vagyok, mivel nem dolgozok kb soha festékkel, meg ilyenek. És képzeld nem vagyok jobb agyféltekés, mivel nincs pénzem fizetni a kurzusokat az ingyenesekkel meg bem tudok már mit kezdeni mert azokat már tudom. És képzeld a telefonom egyenlő a... Szóval nem ér semmit van hogy nem is enged írni így újra kell indítanom. És az hogy eddig is mennyit dolgoztam ezen nem látod. És mivel a körülmények nem okék így azért nem rajzolok magamtól. Egyszer meg tettem és nem lett jó vége. Ha majd később nem leszek ilyen szinten figyelve akkor majd rajzolok magamtól.

2023. júl. 29. 00:44
 13/18 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem. Az hogy felvettek művészeti suliba nem elég visszajelzés hogy van értelme foglalkoznod vele? Ilyen oldalakon max beléd kötnek, ahogy már meg is tették..
2023. júl. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Mehetsz erre a pályára, lehet kevés sikert érsz el, de szeretni fogod. Es ha van benned elhivatottsag, kreativ otletek, akkor bizony boldogulni fogsz vele. Ez erdekel teged, menj csak és majd meglatod hogyan tovabb.
2023. júl. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Csak bizonytalan vagyok... Mindig ahányszor valamit elérek Apámék lehurognak, mert szerintük csal azért vettek fel, mert fizetős a suli, mivel egy másikbe nem vettek fel, de ott a gyakorlatit el is rontottam mert ideges voltam. Nem bírtam egy nyamvadt kockát megrajzolni... Az Apámék eléggé megiesztettek mielőtt elmentem a felvételire, oda fele majdnem egy autó is elütött majdnem mert egyszerűen szét estem, és kétszer is elhagytam a rajztáblám. A másikban csak a festészet részét rontottam el, nem tudtam befejezni mikor akkor kellett kimenjek be mutatni az eddigi rajzaimat. És lehet, hogy inkább nem kellett volna ki írnom tényleg. Csak mint mondtam bizonytalan vagyok, mert Apáméktól mindig meg kapom azt, hogy ezzel soha nem megyek semmire, mert nem tudok rajzolni és csak azért vettek fel mert fizetős. Sztm ez nem igaz de bizonytalan vagyok.
2023. júl. 30. 00:08
 16/18 anonim válasza:

Nagyon szorongatsz a szuleid miatt.

A lenyeg az h csak magadra figyelj, a belsőhangodra. Zárd ki őket, tanulj, ha ugy erzed, nem miattuk, hanem magad miatt, akkor lesz majd meg lehetőseged a tanulásra.

2023. júl. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Egyiknél írtad, 3 óra volt, holott csak vázlatnak felel meg. Azaz pár perc alatt felvázolható.


Fiatal vagy, előtted az élet.

Gyakorolj még, sajátítsd el az alapokat, amit pl művészetiben is tanítanak, majd fejlődj saját stílusodnak megfelelően.


Grafikusként sok mindent lehet csinálni, akár más szakokkal, tudással, technikákkal, eszközökkel bővítve. Engedd el a fantáziád s legyél nyitott mindenre, ami picit is megihlet.


Érdemes a marketing alapokat is megtanulni, hogy rugalmasabban tudd önmagadat "eladni". Akár leendő vevőidnek.


Csak vigyázz, kezdőket szeretik rabszolga láncra verni és kritikán aluli fizetéssel dolgoztatni őket. Magánszemélyektől cégekig.


Sok sikert és kitartást!

2023. okt. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Tanuló vagy, még bele se fogtál a karrierbe. Miről is beszélsz? 😅
2023. okt. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!