Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Kaposváron vannak tinidzserek...

Kaposváron vannak tinidzserek akiket érdekelne egy banda alapítása?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, gitáron játszok, inkább a metált és a punkot szeretem de a rockot is és ha vannak itt emberek akik velem közeliek korban és ez szintén érdekli őket akkor ez jó móka lehetne !:)

jan. 4. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A zenei szakközépben hirdess, vagy valamelyik szakmai fb oldalon.
jan. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!!:) megpróbálom
jan. 4. 21:04
 3/5 anonim válasza:
100%

Szia! Én ismerek egy lányt, aki szintén kaposvári, gitározik + énekel, és ha jól tudom, ő is ilyen 16-17 év körül van. (bár személyesen nem ismerem, csak volt olyan kedves, hogy visszakövetett instán :D)

Na ő brutál tehetséges szerintem, nekem nagyon bejön, amit képvisel. Eddig amúgy inkább ilyen pop feldolgozásokat csinált (Dua Lipa, Ava Max, Miley Cyrus stb.), de egy jó ideje már Nirvana meg Hole számokat csinál. Egy saját angol számot is írt már, ha jól tudom. Hasonló hangja van egyébként, mint Courtney Lovenak. Úgyhogy őt esetleg érdekelheti a dolog. Ha gondolod, megadom az elérhetőségét, egy próbát megér.

jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne gitárost keress mint az előző írja hanem dobost hiszen énekelsz és gitározol. Utána már alakulni fog a dolog. A GS-en is adhatsz fel hírdetést. Nemrég harminc éve voltam 16, szóval beszállnék ha kitalálnák az időgépet hiszen pont ezekért kezdtem el gitározni.)
jan. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget!!:D
jan. 10. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!