Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hol lehet számfestőt venni?

Hol lehet számfestőt venni?

Figyelt kérdés
Hol lehet számfestőt venni Budapesten? Interneten rendelni nem szeretnék, hobbi boltokban már néztem.
márc. 8. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Pontosan mi is kellene?
márc. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Számozott kifestő. Felnőtteknek. Van egy nyomtatott kép, hozzá küldik a számmal ellátott festékeket, és számokkal van jelölve a képen, hogy mit milyen színűre kell festeni.
márc. 8. 17:20
 3/5 A kérdező kommentje:
márc. 8. 17:22
 4/5 A kérdező kommentje:
Ilyenre gondolok, csak nek szeretném rendelni, mert több hét mire megjön, inkább beszerezném boltban ha lehetséges
márc. 8. 17:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Inkább vársz napokat...


Holott a kiszállítás 1-3nap manapság...


Nem aliexpress ez cicám...


GLS, magyar posta is ki tud szállítani 1 nap alatt.


Nem a sátántól való az internetes rendelés.


Emellett vannak nagyon jó oldalak, ahol saját képet is beküldhetsz és megcsinálják neked ilyen számos kifestőre azt.


Nem találtál a környékeden, ez van.


Akarod festeni vagy sem???


Engem pl az se érdekel, ha 1 hónapot kell várnom adott eszközökre.


Legyen jó és használható vagy a célnak megfelelő.


Nekem pl drága hobbijaim vannak és sokszor rendelek aliexpress és társairól.


Nem mindegy hogy egy 2.5 cm es gyémánt csiszoló korongot 1300ért kapok azt is csak messze tőlem. Vagyis 3500 post.k.


Míg alin pl 10 db os 800 ft és minőségben ugyan az. +ezesetben 750ft szállítási költs.


A hobbik megvárnak. Addig csinálsz mást max.

márc. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!