Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan legyek jobb rajzoló ha...

Hogyan legyek jobb rajzoló ha nem tudok tanárhoz menni illetve hogyan kezdjem el a festést?

Figyelt kérdés

Nagyjából 3 éve rajzolok,tulajdonképp a semmiről kezdtem. Most ott tartok hogy kétféle stílusban tudok rajzolni,az egyik a "képregényszerű",mikor az alakok nem arányosak,viccesek,és a szöveg a lényeg amit beleírok,és a "portrészerű" amikor próbálok élethűen rajzolni,árnyékolni,minden.


Azt mondják az ismerőseim ügyes vagyok,tetszenek nekik a műveim (bár ez lehet nagy szó,de én annak érzem őket),én mégis szeretném kicsit fejleszteni magam és szeretnék elkezdeni festeni is. Tanárhoz nem mehetek (a szüleim nem állják a költségét és nincs rá zsebpénzem),tehát milyen könyveket tudnátok ajánlani amivel tudnék fejlődni?


Előre is köszönöm a normális válaszokat:)

16/L


2010. nov. 9. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

*****

[link]

[link]

[link]

[link]


Ezen kívül volt régen egy hetente megjelenő, gyűjthető folyóirat, a Rajzolás és Festés. Könyvtárak arhívumában meg lehet nézni szerintem, én abból tanultam, mielőtt középiskolába mentem, és még utána is.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. nov. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és a sok linket:))
2010. nov. 10. 17:26
 3/4 anonim válasza:
Én pont ilyen vagyok, szerintem döntsd el melyiket szeretnéd fejleszteni én pl a képregényes stílusra gyúrtam rá.
2010. nov. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudod legjobban fejleszteni magad, ha ahogy teheted festesz. Ki kell tűzni egy listát, hogy mindig, de mindig rajzolj. Az is segít, ha keresel egy művészközösséget az inteneten (pl deviantaART) és ott nézz körbe. A profik sokat segítenek tutorialokkal és hasonlókkal. Megnézheted az ő stílusukat is és tanulhatsz tőlük.
2013. aug. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!