Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Meg lehet tanulni portrét...

Meg lehet tanulni portrét rajzolni teljesen egyedül? Úgy értem, h könyvek meg leírások segítségével, de úgy, h nem járok semmilyen tanárhoz vagy ilyesmi.

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze én is csak otthon tanultam meg suliban de a suliban az óra olyan hogy mindenki magának rajzol és nem ad ötleteket, tippeket és szerintem szépen rajzolok.
2011. aug. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
meg tudnád esetleg mutatni pár rajzodat? kíváncsi vagyok :D
2011. aug. 29. 10:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért érdemes elküldened a rajzaidat egy hozzá értő személynek, a kritikákból (nem az oltásokból, hanem a rendes építő kritikából) sokat lehet tanulni.
2011. aug. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az e-mail címedet el tudnád küldeni privát e-mailbe, mert itt nem tudok mellékletet küldeni.
2011. aug. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én is egyedül tanultam meg, és felkészülés nélkül felvettek egy művészeti iskolába. szóval simán. :D
2011. aug. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Vykka: nem tudok küldeni privát emailt neked.:( nem tudom lehet, h nincs engedélyezve nálad az, h küldhessenek.
2011. aug. 29. 12:03
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is gyedül "tanultam" meg a portrékészítést. Nem mondom hogy tökéletes,vagy hogy nagyon jó de amúgy sikerült. Mindig csak másoltam,másoltam és fejlődtem. Nézd:


Ezt még 1 éve csináltam kb.:

[link]


Ezeket mostanában:

[link]

[link]


Tény,sokat másoltam, és úgy lett ilyen.

A képek magukért beszélnek, a felfogásodon és értékrendeden múlik hogy meglehet-e vagy sem.

Remélem segítettem. Ha igen zöld kezet :DDDD

2011. aug. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

én is magamtól.Kb 1 nyár alatt.Nemrég(nyár elején) még így rajzoltam [link] (ronda,mint egy ló,de hát ez az első xd)

ezek is elég régiek [link] [link] [link]

Ezeket meg mostanában csináltam

[link]

[link]

[link]

[link]

azért gondolom valami fejlődés féle látszik.Vagy ha nem,hát akkor rossz példa vagyok :p

2011. aug. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszön szépen a válaszokat!:) és 12:04 --> ment a zöld kéz:D és nagyon jó rajzok.( ez már az utolsó válaszolónak is szól ;))
2011. aug. 29. 18:21
 10/10 anonim ***** válasza:
bocsi elfelejtettem, hogy letiltottam. Most engedélyeztem:)
2011. aug. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!