Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi jobb angol tanfolyamra...

Mi jobb angol tanfolyamra járni ahol sok ember van, vagy magán angol tanárhoz járni ahol csak én vagyok egyedül?

Figyelt kérdés
szeretnék nyelvizsgát csinálni, de nemtudom hogy melyik lenne a jobb, most járok tanfolyamra de nemigazán érzem a fejlődést és eléggé drága is :S bnőm most tette le a nyelvizsgát és ő magántanárhoz járt, aki csak vele foglalkozott. melyik a jobb?
2009. okt. 23. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a magántanár jött be, bár drágább volt. A tanfolyamon megtanultam az alapokat, de nem fejlődtem tovább. Magántanárhoz két évig hetente 2*2 órát jártam és egyből meglett a nyelvvizsga.
2009. okt. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, ha nem jön be akkor magántanárra érdemes áldozni.

Nekem például a tanfolyam sokkal jobban bevált, hogy beszélhetek a többiekkel :)

2009. okt. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a magántanár a jobb, de a drágább megoldás. ha hajlamos vagy amúgy is 'elsunnyogni' a leckét vagy a tanulást, akkor még inkább a magántanárt javaslom. a tanfolyamokkal az a baj, hogyha valaki lassúbb, azt be kell várni, és a lusták rontják a csoport haladását. szóval szerintem magántanár. németből is magántanárhoz jártam és simán meglett a nyelvvzsigám. angolból most járok, 2 hét és nyelvvizsga:) 17/L
2009. okt. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyelvvizsga szinten már sokkal hasznosabb a magántanár, a hobbiból tanulásra jobb a csoport. Anyagilag nem biztos, hogy rosszul jársz a magasabb óradíjjal, mert sokkal hatékonyabb, kevesebb idő alatt jutsz ugyanarra, sőt jobb eredményre, többet beszélgethetsz, célzottan a te igényeidet szolgálják ki anélkül, hogy másokhoz kéne alkalmazkodnod.
2009. okt. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem online is jó tanúlni [link] itt mindenkép
2010. márc. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!