Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A TV2-n szoktak éjjelente...

A TV2-n szoktak éjjelente animációs filmeket vetíteni, hol és hogyan lehetne többet megtudni a készítőkről, hol lehet megnézni ezeket?

Figyelt kérdés

Egy ilyen animációs filmre ébredtem tegnap, vagyis ma hajnalban (2011.05.30 olyan 2-3 óra körül). Nagyon kellemes zenéje van - népdal, vagy legalábbis népies jellegű dal. A képre nem emlékszem, alig nyitottam ki a szemem, de mintha népviseletben táncoló emberek sziluettjét láttam volna.

Tudja esetleg valaki, hogy ki készítette a filmet és a zenét? Több alkalommal is adták már, talán harmadjára csíptem el most. (A TV2 honlapján nem találtam információt)


2011. máj. 30. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. máj. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt láttam, de itt csak annyi van, hogy "Animációs filmek". Ennél kicsit bővebb infó kéne, ha van.
2011. máj. 30. 15:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Én annyit tudok, hogy ezek jórészt vizsgafilmek. Képzősök, iparművészetisek filmjei. Tehetnék korábbra is, mert jó műsor.
2011. máj. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szia, nagyon szép az a népdal, én is csak félig-meddig hallottam és engem is érdekelne nagyon mi az, ki énekel, nagyon fontos lenne.
2011. aug. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!