Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Kedvenc angol dalszövegetek?

Kedvenc angol dalszövegetek?

Figyelt kérdés
Direkt a művészetek kategóriájában keresgélek. szóval mi a kedvenc dalszövegetek ami már művészet kategóriájába számít szerintetek? (természetesen a zenével együtt). szóval, például nem "oh baby I love you" szerűség.. :) műfaj nem számít, bár szerintem az ilyen líraibb "elvont" cuccoknál lehet a legnagyobbat alakítani.
2011. jún. 14. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Regina Spektor minden dalszövege zseniális, pl. hallgasd meg a 20 Years of Snow-t vagy a Man of a Thousand Faces c. dalokat és a szöveget is olvasd, gyönyörűek. De hát mondom, neki az összes dala elgondolkodtató/megható/szürreális szövegű.

De most szerettem meg pár Knife-dalt is, tőlük pl. a You Make Me Like Charity is elég elvont és komoly üzenete van.

2011. jún. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm!

várom még a válaszokat :)

2011. jún. 15. 16:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Hmm... Lehet, hogy sokan le fognak szólni, mert ugye a rap nem művészet, de Tupac dalszövegei mindenképp szépek és elgondolkoztatóak. Ballad of a Dead Soulja (Egy holt katona balladája), Changes (Változások), Me Against the World (Én a világ ellen), Hail Mary, So Many Tears... :)
2011. jún. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de, a rap is lehet! bármilyen stílus lehet! köszi
2011. jún. 19. 22:49
 5/5 Mme. CoCo ***** válasza:
Tuti,hogy nem ismered,a 20 évemmel nekem "sem kéne",mivel velem egyidős a szám,de a legszebb nem fájdalmas szerelemről,drogról,vagy dugásról szóló szám a "Hello(Turn your radio on)" a Shakespeare's Sisters-től.Érdemes meghallgatni. Abszolút művészet,nem ez az agybutító Fluor Tomi szint,ahol menőnek számít, ha nem ismerjük a létigéket,meg "nyomatjuk a szitut"...:P
2011. jún. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!