Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy tetszik a rajzom?

Hogy tetszik a rajzom?

Figyelt kérdés

Azért van néhány rész kimozaikozva,mert nem akarok feltölteni a netre a arcáról képet a tudta nélkül( a lány az én vagyok) és a felirat pedig nem publikus :) ajándékba megy a kép.a kezdetleges képet már egyszer felraktam,itt van a kész állapot :)

szerintetek tehetséges vagyok?nem tanultam rajozolni.megérné átmenni egy művészsuliba? 14 éves vagyok. [link]


2011. jún. 25. 15:02
1 2 3
 1/22 anonim válasza:

A rajz szép, de szerintem ne menj át.

Ott nagy az elvárás, és nehéz is.

De hobbyból szerintem nyugodtan folytathatod. :)

2011. jún. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%

Csak akkor menny át művészsuliba ha nem vagy jó tanuló és a rajzolásból akarsz megélni. Tehetséges vagy, de rajzolni mindenki megtanulhat festeni viszont csak kevesen, szóval nem elég csak grafit rajzokat csinálni... Látszik, hogy nem tanultál rajzolni mindenképp menny tanárhoz

továbbtanulásnál szükséged lesz rá.

2011. jún. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nagyon szépek a rajzaid, bal kezes vagy egyébként? Csak azért érdekel, mert én is rajzolok, és az én portréim, mind jobbra néznek és én jobb kezes vagyok.
2011. jún. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
nem,jobb kezes vagyok:) csak képről rajzoltam őket.amúgy köszi!
2011. jún. 25. 15:24
 5/22 anonim ***** válasza:

Ha szeretsz rajzolni, csináld azt mint én meg Csontváry :D

Tanulsz keményen annak aki akarsz lenni, és mellette otthon azt rajzolsz amit akarsz. Én a budai rajziskolát is azért hagytam ott mert nem rajzolhattam azt amit akarok. Most bármit rajzolhatok jól érzem magam és nem művésznek tanulok akiknek labilis a munkalehetősége.

2011. jún. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Tényleg ügyes vagy, persze van hova fejlődnöd, de 14 évesen nagyon jó ez:)

Csatlakozom azokhoz, akik azt tanácsolják, hogy ne menj át rajzsuliba mert 1, szerintem te is gyűlölnéd, ha megmondanák mit, hogyan csinálj 2, nem lehet belőle megélni. Otthon fejleszd magad, esetleg járj különtanárhoz.

2011. jún. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Taníts meg így rajzolni :P
2011. jún. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

"akkor menj művészsuliba,ha nem jól tanulsz"

Ezt szerintem ne úgy vedd,hogy művész suliba nem kell tanulni, sőt! Művészettörténet, idegennyelv, irodalom, ábrázológeometria stb. nagyon is fontosak, és kell hozzá rengeteget tanulni, amellett ,hogy éjjel-nappal rajzolsz.

Akkor menj át művészeti suliba,ha késztetést érzel,hogy fejlődnél. Hogy ha kibírod a rengeteg munkát. Hogy ha szereted a rajzot, akkor is,ha megmondják mit rajzolj! Ha türelmes vagy. Máskülönben az egész szopás, viszont túl lehet élni. Én azok közé tartozom aki mióta művészeti suliba jár stréber lettem, és rohadtul imádom(általánosba pedig mindig lógtam,utáltam a sulit), mert megtaláltam azt amire vágytam, rajzolhatok, és csupa olyanokkal vagyok körülvéve mint én-tehát akik egyszer majd művészekké akarnak válni! Szóval így is lehet, sőt inkább csak így lehet, mert nemtörődömséggel nem csinálsz semmit!

Ha elhivatott vagy,tovább maradsz a suliban mint amúgy(pedig van olyan,hogy este hatig bent vagy lyukasok nélkül) és gyakorolsz, tanulsz mert van egy célod.


Amúgy meg rendkívül tehetséges vagy! Képzetlen ugyan, de ha az én általam felsorolt dolgokra rábólintottál, akkor szerintem vágj bele. Viszont alaposan fontold meg,mert ugye interneten ne bízz senkiben se, csak saját magadnak!


Tapasztalatól írtam mindezt, ne pontozzatok le :P 16/F

2011. jún. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

F/16 ma 00:08

Azt hiszem, egy cipőben járunk :) (talán egy suliba is)


Így van, csak kitartással és nagyon nagy szorgalommal van értelme művészeti sulit választani...

Azoknak meg akik azt mondják, hogy nem lehet belőle megélni, azoknak elmondanám, hogy nem festményeladásból áll ez a szakma. Rengeteg elhelyezkedési lehetőség van, és hihetetlen sok ág, amerre még a középiskola után tud haladni, ha meggondolná magát.

L/16

2011. jún. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

koszi szepen! eleg erosen gondolkodok a kiskepzon: [link]

amugy jelenleg nagyon eros iskolaba jarok,azt hiszem a legerosebb,ugyhogy a sok tanulas nem lenne ujdonsag :)

2011. jún. 26. 01:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!