Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy tetszik a rajzom?

Hogy tetszik a rajzom?

Figyelt kérdés

[link]


bocs a minőségért,nem jó a scan.


2011. júl. 25. 20:48
1 2 3
 1/29 Hailey13 ***** válasza:
szép:)
2011. júl. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
2011. júl. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Nem tetszik.Nincs benne semmi szép kidolgozás.Ez csak egy rajz amit másoltál..

de ha mondjuk 10 éves vagy ,és így rajzolsz akkor viszont gyakorolj sokat mert van hozzá érzéked..

2011. júl. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
van még mit gyakorolni...
2011. júl. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
nem másoltam,11 vagyok :)
2011. júl. 25. 21:21
 6/29 anonim ***** válasza:
nem rossz egy 11 évestől sokat gyakorolj van értelme neked
2011. júl. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Ha szánsz rá időt, energiát, jó lehet.
2011. júl. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
kidolgozatlan, nem jók a formák, de gyakorolj, és szuper leszel :)
2011. júl. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
90%

Meg csak 11 vagy nem tudom mit varsz hogy most tanacsot adjunk vagy csak elmondjuk tetszik e vagy sem...en azert par tanacsot adnek (csak 13 vagyok de az egyik legjobb muveszeti iskolaba jarok szoval:) ):Amit egybol eszrevettem a rajzon hogy nem hegyzed meg a ceruzat...a ceruzat meg KELL hegyezni es peldaul a korvonalaknal teljesen fuggolegesen rakod hozza tokeletes korvonala lesz es sokkal jobban kihozza...11 eves vagy..valoszinuleg fiu es 11 eves fiutol ilyet ..hat emelem kalapom:) Mellesleg ugylatom hb s ceruzat hasznalsz..kerdd meg a szuleid hogy vegyenek legalabb2-4B s ceruzakat:) de ha profit akarsz egy 7-8 B s nem art;) amit meg eszrevettem hogynem figyelsz a formakra pl az ujjaknal...volt egy jo meglatasod az a kis dudor..(a vonallakkal) viszont annal a resznel kell egy kis hullamos vonal...es van ott meg egy uj perc szoval meg egy ilyen resz kicsit fennebb..amit hasonloan kell megoldani..feltunt hogy igen jol arnyekolsz de a kontrassztokkal meg nem tudsz igazan banni..ehhez jo a tobb B s cerka...ahol sotetebb ott kicsit meg ra huzol addig amig nem marad majd feher resz...nagyon pontosan arnyekolsz ne felj belevinni egy kis gorbuletet mert ugy tenyleg kilatszik a Formaja:)es egy kis + ennel a rajznal a hatter sotet

igy minden nagyon elveszik egy kis trukk hogy a radirrol fenyt varazsolsz bele:)tovabbi sok sikert:)13/L

2011. júl. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
gyakorolj sokat mert ehez értesz,nekem tetszik
2011. júl. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!