Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen lett a rajzom?

Milyen lett a rajzom?

Figyelt kérdés

[link]


Nem másoltam, bármilyen kritikát elfogadok, csak lécci indokoljátok meg.


14/L


2011. aug. 15. 12:57
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%
A megvalósítás eléggé kezdő, amatőr, de azt leszámítva nekem tetszik. Jól ábrázolja a kihalt csendet, nyugalmat. A tetszés/nem tetszés meg eléggé szubjektív. Dolgozz a technikád fejlesztésén, és továbbra is élvezd az alkotást. :) Hiszen ez utóbbi a dolog lényege.
2011. dec. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszik! Szerinten fesd is meg

L23/festőművész

2011. dec. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

Ügyi vagy a korod tekintve,de még tényleg van hová fejlődnöd! :D

De a korodhoz képest,tényleg,hogy egész jó lett.

2011. dec. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) meg fogom festeni.
2011. dec. 4. 17:30
 35/42 anonim ***** válasza:
Kedves leszek. Négyes. ;-)
2011. dec. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%
Sok értelmi fogyi itt gykn...Ez egy 14 éves lány, okostojások :( Áh, kérdező ne is foglalkozz ezekkel a debilekkel. Rajzolj, ha jól esik és meglátod 20 éves korodra milyen lesz.
2011. dec. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%

Zseni nem zseni kérdéssel meg ne szennyezzétek ennek a lánynak a lelkét inkább. Régen én is megettem az ilyen szrságokat, de aztán tanár ismerős felnyitotta a szemem.


Mondta nézzem meg xy verseit, első 100 szr, 101. már jó. Persze vannak csodagyerekek -más kérdés, hogy pl énektanárom szerint Mozart sem volt csodagyerek, csak tehetséges akit az apja módszeresen csakis a zenére nevelt. Kb így van beállítva az 'Amadeus' c. filmben is-

akiket zseniként emlegetünk, de ők sem jártak két lábbal a föld felett. A lényeg annyi, hogy, ha valóban érdekel a rajzolás és szerentél egyre jobb és jobb lenni akkor minden nap x óráig rajzolj. Szerintem ne fejből és ne ilyen képeket, hanem inkább kezdjél el modell alapján dolgozni. Le rajzolhatod az asztalodat, székedet, a kutyádat stb.. És akkor fejlődni is fogsz. Hajrá :) Drukkolok neked.

2011. dec. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Mozart kb. annyira nem volt csoda gyerek ;-), hogy tizenegy néhány évesen olyan dolgokra volt képes, amire azóta sem egy ember sem, (sem gyerek és még felnőtt sem).
2011. dec. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

tehetség szorozva képzés színvonala egyenlő eredmény


0 képzés és 0 tehetség szorzata egy millióval is nulla


De a lány tehetségéről ez alapján a kép alapján tényleg lehetetlen ítéletet mondani.


Az biztos hogy egy jobb rajztanár elférne.

2011. dec. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy igaz-e amit írsz, de utánna fogok nézni. Csak olyan emberként aki 'szeret klasszikus zenét' hallgatni, szerintem vannak bőven még az ő művei mellett is zseniális alkotások.
2011. dec. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!