Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ha hozzá járnék rajzot tanulni...

Ha hozzá járnék rajzot tanulni jobban menne?

Figyelt kérdés
Eddig egy 60 éves művésztől tanultam akivel nem nagyon értettük egymást. 17 éves vagyok és ismerek egy 20 éves képzős hallgatót. Ha tőle tanulnék lehet, hogy jobban menne? Vagy keressek egy idősebb tanárt vagy kitől lehet igazán sokat tanulni?
2011. szept. 1. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress egy 40 evest.
2011. szept. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

engem egy laza 30 körüli tanár tanít. Ő a suliban és állítólag a megyében is az egyik legjobb, és legfiatalabb rajztanár. Bár neki van tanári végzettsége és tehetséges is nagyon.

Illetve van egy ilyen 60 éves rajztanár is akivel a suliban nem találnak közös hangot. És nem is fejlődtek tőle...


Szerintem próbáld meg! Friss és fiatal, még újonnan tanult mindent talán a legjobbaktól, és lehet hogy tehetségesen tanít is. Remélem jobban kijössz majd vele :))


Zöld mancsot ha segítettem :)

2011. szept. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!