Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Érdemes rajzolnom, vagy...

Érdemes rajzolnom, vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Ezt a rajzot igaz csak másoltam, de amikor kész lett eléggé szrnak tituláltam. Aztán most elővettem egyik nap és mondom annyira nem is lett ez rossz (igaz nincs befejezve).

Nem azt mondom, hogy olyan marha jó, de azért talán elmegy.

Van értelme rajzolnom, vagy hagyjam inkább?

Vélemények?

[link]


2011. szept. 4. 21:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nézz körül itt: [link]
2011. szept. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

~nem olvastam végig a kommenteket


Gyakorolj,és bármit el tudsz érni. :))

Üdv.: egy grafikus

2011. szept. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

hány éves vagy? Ha épp nem fulladsz bele egyéb fontos teendőidbe, rajzolj amikor csak van időd! :)

Nekem a második kifejezetten tetszik. Ha úgy könnyebb nekiállni adhatok tippet mit rajzolj... vagy ötlet van, csak erő nincs nekiállni? :P

2011. szept. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Én vagyok a kérdező: Általában kedvem nincs, de máshoz se..

Egyébként 15 vagyok.

2011. szept. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

máshoz se? :S

Ismerős, én se vagyok egy nagy művész, ha az időmet kell beosztani... ez már egyfajta betegség. Valahogy próbáld meg rávenni magad szerintem! Ha nem is rajzolásra akkor másra. Hidd el sokat (sok időt) veszíthetsz. Ne hagyd, hogy azért mert épp nem minden tökéletes, a kedved is elmenjen mindentől. Ha jó dolgokat csinálsz, a kedved is megjön :)

2011. szept. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik :)
2011. szept. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Jó pont, hogy scannelted, és az, hogy van végre valaki, tudja, hogy ráncos, öreg bácsikat kell rajzolni, nem pedig retusált néniket.


Amit mondani tudok, az a gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás! És ne maszatolj! Ajánlom Szunyoghy András Rajz ABC című könyvét, amiben többet is megtudhatsz az emberi arányokról.

2011. szept. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!