Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok, milyen fényképe...

Mit gondoltok, milyen fényképeket készítek?

Figyelt kérdés

Érdemes foglalkoznom ezzel? Van hozzá tehetségem, vagy inkább válasszak más hobbit?

14/L


képek:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2011. szept. 19. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Volt olyan kép aminek valamennyire tetszett a kompozíciója, szóval szerintem alakulhat ez, de még gyakorlást/tanulást igényel. Mondjuk ha elmész így ősszel bringázni a természetbe sok szép fotót csinálhatsz, gyakorolhatod a témaválasztást és sokminden mást.

És mondjuk a bmp fájlformátum helyett használhatnál valami mást, pl. jpg-t, mert úgy kisebb helyet foglal egy kép.. :)

2011. szept. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jók, de még kell gyakorolni. Ez mi? noob.hu/2011/09/19/654zte.bmp
2011. szept. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, ez egy kép ami összetört xd nem igazán látszik, de azért feltettem :)
2011. szept. 21. 16:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább az a szép amit fotózol és nem ahogyan de nem rossz
2011. dec. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

szerintem is inkább a dolgok szépek amiket lekapsz, nem az ahogyan... őszintén az utolsó kép az ami olyan a 10-ből 100pontos, de a többi is egész jó.

Semmiképp ne add fel! Ne azért csináld, hogy másnak tetszen (persze jó érzés ha mások is dicsédik), hanem ha szeretsz fotózni, mindenképp folytasd! Biztosan csak egyre jobb képeid leszenk.

sok sikert!:)

Üdv, 'egy kolléga'

2012. márc. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!