Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van egy barna foltocskám (nem...

Van egy barna foltocskám (nem májfolt), rá tetováltassak?

Figyelt kérdés
Van egy barna folt a bőrömön ami olyan 6cm körül lehet, nem igazán zavar, de mivel szeretnék egy tetoválást mi lenne ha rá tetováltatnék? Még talán érdekesen is nézne ki:) Nem látható helyen van... Szerintetek?
2011. júl. 10. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:
attól függ hol van,milyen tetoválást szeretnél(van-e jelentése,stb...csak ne nonfiguratívat!),ja és fontos,hogy ne legyen probléma a folttal a tetkózástól..sztem menj előtte bőrgyógyászhoz,hogy szabad-e oda tetováltatni..
2011. júl. 11. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én félnék ...
2011. júl. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előbb ki kéne deríteni, mi az és mitől van, na meg hogy árt-e neki, esetleg szimpla kezeléssel el lehet-e tűntetni.

Ha nem születésed óta van ott, pláne ha szolizol/nap éri, SOS vizsgáltasd ki amúgy is.

Alapvetően egészséges bőrre tetoválnak csak, még pattikra sem, hegekre nem mindig. Szóval előbb konzultálj egy orvossal, utána a tetoválóval is, és a kettő vélemény alapján döntsd el.

2011. júl. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Születésem óta ott van, szimpla pigment foltról van szó, de persze meg kérdezem minden képen a bőrgyógyászt előtte. Nonfiguratív tetoválást az életbe nem rakatnék magamra. Meg van a minta is nagyjából. Csak gondoltam ha már úgy is meg nézik, akkor legyen ott egy szép minta, így így úgy is van ott egy szépséghiba....
2011. júl. 18. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!