Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hol, minek kéne tanulnom, ha...

Hol, minek kéne tanulnom, ha a művészetekkel szeretnék foglalkozni?

Figyelt kérdés
Ez egy tág fogalom, elsősorban a zene, és a képzőművészeti térre gondolok. Valami OKJ-s képzés?
2011. okt. 26. 14:32
 1/4 Andizsuzsi ***** válasza:
Attól függ, milyen formában akarsz vele foglalkozni. Művész akarsz-e lenni, vagy kiállításokat, koncerteket akarsz szervezni, esetleg múzeumi szakember lennél?
2011. okt. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha művész akarsz lenni, akkor az égvilágon sehol és semmit, élj meg a jég hátán is.
2011. okt. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kiállítás, koncertszervező inkább. Ezek mellett persze saját magam is "művészkednék". Grafikusra gondoltam. Az a baj, nem is tudom, milyen szakmák vannak ilyen téren, csak azt tudom, hogy ebben az irányban akarok majd a későbbiekben dolgozni, mert engem tényleg csak ez érdekel. Az hogy meg lehet-e vele élni..sokan mondják, hogy nem, de azt akarom csinálni, amit tudom, hogy érdekel.
2011. okt. 26. 16:27
 4/4 Andizsuzsi ***** válasza:

Olyat találtam, hogy rendezvény szervező okj-s képzés, szerintem ez kell neked. Pl. itt: [link]

De keresgélj a google-ban, biztos több is van.

2011. okt. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!