Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mia Zef iranyzat, stilus?

Darkiee kérdése:

Mia Zef iranyzat, stilus?

Figyelt kérdés
keveset kapni rola a neten, van rolam valami fogalmam, imadom az iranyzatot kepviselo Die Antwoord egyuttest. Szeretnek viszont tobbet megtudni a Zefrol:D

2011. nov. 1. 13:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Sziaaaa:DD Én is imádom őket:) Ahogy Yo-Landi mondaná: A zef olyan mint ha az autódat arannyal és szarral tuningolnád. A zef amikor szegény vagy, de sexy, és van stílusod. Tulajdon képen akik zeflingek azok a "szegények menői" vagy nem tudom, hogy mondhatnám másképp. A zef nem csak egy zenei stilus, hanem egy teljes mindennapi életforma vagy úgy mond "vallás" idézőjelben. Dél-Afrikából származik, mint a Die Antwoord. A jelentése "közös". A zef jelen van Afrikában a középosztályú külvárosokban, és a nyomornegyedben is. Az 1980-as teljesedett ki a zef. Előtte is jelen volt, de ekkor lett népszerűbb.A zef mint stílus nagyon sok mindet magába foglal a viseletben. A lényege, hogy merésznek kell lenni, és "őrűlt" ruhadarabokat kell hordani, amik nem illenek nagyon egymáshoz, de mégis ezért illenek, hiszen épp ez a zef lényege:D A zef a legvégső stílus, ami már annyira fájdalmas hogy jó. A zef az a valami amit mindenki keres valahol vagy valamiben, csak még nem mindeki jött rá.:) Az én gondolatom: Tulajdonképpen ez a legjobb szó rá: Hogy a Zef a legboldogabb, a legjobb, és a legvégsőbb (jó értelemben) stílus. Egy olyan fajta életfelfogás, ami arról szól, hogy használjuk ki az életet, csináljunk amit szeretnénk,éljünk úgy, ahogy nekünk jó, hiszen azért élünk. Én ennyit tudok róla, és így gondolom:)


L15

2015. jún. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!