Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Új stílus irányzat felé...

Új stílus irányzat felé kacsintgatok! (Lent írom mi. ) Ezt hogy hívják "szak szavakkal" És divat egyáltalán?

Figyelt kérdés

Tehát leginkább pasztell színek és a barna, zöld, kék árnyalatai. Úgy kéne elképzelni, hogy totál naturális.. Mintha a természet lenne. Úgy gondoltam, az első utam miután megkaptam a pénzem, hogy veszek egy szép sötétbarna csőnacit, hozzá barna csizmát(ilyen kis fityegőset) meg veszek szép pasztell színű ruhákat kék zöld ami csak jöhet. A pólóknak ilyen kicsit 80' évek beütése van. Varrtam pár csónak nyakú felsőt azt is ruha színezővel, zöldre, barnára, pasztell rózsaszínre meg ilyen szép természetes színekre szeretném festeni. sok sok kiegészítővel. Meg persze kimaradhatatlan bőrkarkötővel. :)

Szerintetek gáz, vagy divatos vagy milyen?? :)

Amúgy eddig fekete ruhákat hordtam sima csőfarmerrel.Van pár rikító színű pólóm, de alig hordom őket. Szinte csak fekete és szürke ruháim vannak! De ennek szeretnék véget venni! Imádom a pasztell színeket, a barna nagyon illik a bőr/haj/szem színemhez..


2009. okt. 31. 12:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Talàn hippi?Igaz ök viràgos meg sok szines ruhàt hordanak.
2009. okt. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem. Nem hippi.:D sima ruhákat szeretnék hordani, szóval nem mintásakat, hanem ilyen szép föld/természet színűeket. És olyan laza stílusba, semmi szoknya.. Meg magassarkú.. :)
2009. okt. 31. 13:11
 3/14 anonim ***** válasza:
Sztem alter!Még megdobod egy kockás sállal és kész:)
2009. okt. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
a színek amiket elmondtál ezek azok a színek amik most jönnek divatba a természet színei barna zöld kék stb...szerintem azzal hogy valaki követi a divatot nincs semmi baj csak ne legyél bohóc hogy tulzásba viszed a kiegészítőkkel a színes ruhák eleve feldobják az ember külsejét nem kell hozzá sok kiegészítő!
2009. okt. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

naturálisxD

am. én bahiásnak hívom:D mert ott kapni ilyen lenge föld színű öltözeteket, de nem hinném h lenne neve ennek a "stílusnak":)

de sztem jó:)

2009. okt. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"ruhaszínezö" szónál nekem is a hippik jutottak eszembe..

aztán összefoglalva alter...

2009. okt. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Sokkal olcsóbb, ha megvarrod magadnak és befested, mintha megvennéd készen. Engem nem érdekel, hogy márkás ruha, vagy nevenincs. Engem az érdekel hogy néz ki. És mivel nagyon jól tudok varrni, van fantáziám a barátaim engem kérnek meg ha nincs sok pénzük, de mégis kéne 1-1 új darab csináljam meg nekik! Meg már magamnak is csináltam nagyon sok mindent!



Szóval akkor alter.. Köszi szépen mindenkinek! :)

2009. nov. 1. 11:47
 8/14 anonim ***** válasza:

ezt nem alternek hívják! az tök más, ne keverjük már emberek, ott pont hogy inkább színes cuccok és kiegészítők és inkább egy sportosabb stílus az, deszkás cipő stb...

kockás színes sálak...ugyh ez korántsem alter

2009. nov. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
SEMMI köze az alterhez ...kérdező keress rá képekre, alter stílusban, meglátod h szinte pont az ellenkezője:D
2009. nov. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

nem kell mindenképp néven nevezni, nem kell stílushoz tartozni, legyena stílusod 1edi:P látom az is:) és jól van ez így, nem kell szavakat keresni rá, ja naturális, a bahiás is jó szó:)

de nem alter!!

2009. nov. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!