Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerinted a művészek tényleg...

Szerinted a művészek tényleg másmilyen emberek, mint a nagy többség?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 00:01
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

14:20

Miért lenne érzékenyebb? Miért viselné nehezebben a terheket?

Fuss neki még egyszer, mert totál összefüggéstelen, amit írtál.

2011. nov. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
nem tehetek róla, hogy nehéz a felfogásod
2011. nov. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Szerintem nem összefüggéstelen, de engem mind félreértettetek.


Ezt írtad:

"Ez hülyeség, ennyi erővel mindenki akinek vörös a haja művész és néhányan befestik néhányan nem. "


Nem így értettem. hanem, hogy pl. nem követi a divatot, és az egy külső dolog. Vagy ilyenek. Amúgy valamiért nagyon elterelődött a téma a külső irányába. Én belsőre értettem a kérdést.

2011. nov. 20. 21:48
 14/27 anonim ***** válasza:

Nem nehéz a felfogásom. Te egy kategóriába akarsz belezsúfolni mindenkit, akit művésznek nevezhetünk. Az általánosítás baromság, főleg ilyen témában.


Egyébként meg persze, hogy mások, abban mások, hogy ők művészek! :D

2011. nov. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem baj ha valaki követi a divatot, mert attól még lehet saját stílusa és attól hogy még valaki művész nem kell kimaradni a társasági életből és ha nem művészek között van fontos a külső és egyébként is számít szerintem. Attól, hogy valaki divatosan öltözik mindenki szereti népszerű még lehet sokkal nagyobb művész mint az otthonülők és tapasztalatból mondom hogy az ilyenek nagyobbak is. (Belsőre persze, hogy mások.)
2011. nov. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Érdekes a véleményed. szívesen olvasok még másokat. Köszi.
2011. nov. 21. 22:33
 17/27 anonim válasza:
Én speciel művésznek tartom magam, gitározok, és rajzolok. Volt már egy-két kiállítási rajzom, a gitározást még most tanulom. És hát eléggé másnak találom magam, lehet hogy ez pusza véletlen. Nem arra gondolok hogy nem barátkoznék a nem művész emberekkel, sőt. Csupán más az életfelfogásom, nagy mértékben optimistább vagyok mint a legtöbb ismerősöm, ők az úgysem sikerülne kategóriába tartoznak, én meg a Miért ne?,Csináljuk meg! kategóriába sorolnám magam. Próbálom a barátaimat mindig bíztatni. Tehát szerintem van különbség, de nem olyan egetrengetően nagy.
2011. dec. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Utolsó, te hasonlítasz arra, ahogy én gondolkodom magamról, csak és még kis kiegészítéssel azért. Úgy érzem, sok helyzetben mást látok, mint mások, és olyasmiben is humort látok, amiben mások szerint talán nem illene, vagy ami valójában a saját káromat szolgálja.
2011. dec. 10. 22:03
 19/27 A kérdező kommentje:
*"...csak és még kis kiegészítéssel azért. " --> csak éN
2011. dec. 10. 22:04
 20/27 anonim ***** válasza:
jó nektek... én meg mindenben a fájdalmat és a keserűséget látom... nem is gondolnátok mennyien szenvednek, senki se boldog. Eleinte és is azt hittem, hogy egy vicc mikor egy tolószékes leelőzött közben egy részeg csöves pisált a fák között és meg iskolába mentem... pedig ez ku rvára de nem vicces hanem fájdalmas...
2011. dec. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!