Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerinted a művészek tényleg...

Szerinted a művészek tényleg másmilyen emberek, mint a nagy többség?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 00:01
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Igazából mi a vicc abban, hogy egy tolószékes leelőz? nem lehet gyorsabb nálad, kellő karizommal gyorsabban gurulhat, mint ahogy te lépkedsz.
2011. dec. 11. 20:39
 22/27 anonim ***** válasza:
elektromos kerekesszék...
2011. dec. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
de tényleg, mi a vicc azon, hogy lehagy?
2011. dec. 12. 16:50
 24/27 anonim ***** válasza:
épp azt mondom, hogy nem vicces hanem szomorú........
2011. dec. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
de mért szomorú, úgy értem, mért gondolod, hogy... jah vagy azon van a hangsúly, hogy tolószékes? mert úgy értelmezte,m, hogy azon, hogy lehagy.
2011. dec. 12. 23:08
 26/27 anonim ***** válasza:
pffff szóval elsőre viccesnek tűnhet, hogy egy tolószékes elvágtázik mellettem, pedig menni se tud, de aztán rájön az ember, hogy mennyire szomorú, hogy mennyire nehéz neki. Arra gondoltam, hogy sokan viccesnek találják az ilyen szomorú helyzeteket, pedig inkább sírni lehetne rajtuk...
2011. dec. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Értem. Én csak abba kötöttem bele, hogy alapból rossz felfogás, hogy ha valaki viccesnek tartja, hogy egy tolószékes leelőzi, mert simán megtörténhet. Lehet gyorsabb nálad. Mozgássérült, de nem magatehetetlen.
2011. dec. 13. 15:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!