Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Valaki, valami ötlet?

Valaki, valami ötlet?

Figyelt kérdés

Könyvet írok,lassan kész lesz,de címe még nincs. : |

Fogalmam sincs,hogy milyen jó figyelemfelkeltő címet lehetne adni a könyvnek.

Leírom nagyjából a történeted,és kiváncsi lennék ki milyen címed adna neki.:)


Rövid tartalom: Lia,középiskolás ,kissé visszahúzódó,érzelmes csajszi.

4éve tetszik Neki Noel,aki az osztálytársa is volt. Csak baràtok a fiúval,de Noel elmond neki egy titkot méghozza azt hogy skizofrén.

A lány kiakad,de eldönti,hogy mellette lesz mindenben. Egyre közelebb kerülnek egymáshoz,elcsattan az első csók,és szerelmesek lesznek. Egy ideig minden jól megy,boldogok de aztán jönnek a gondok.

Noel idegileg elég gyenge,kiakad dolgokra,és Liàt hibáztatja. Szereti ettől függetlenül,de sokat veszekednek. Lia egy veszekedésük következtében el is ájult. Kórházba került.

Miután kijött,Noelel persze mint minden apró vagy nagyobb vita után Kibékültek. Àm,soha nem tart sokáig a boldogság,mivel Noel mentálisan beteg,és furcsa dolgai vannak. A srác bekerül Pszhiciátriára,ahol kap gyógyszert,amit mindig szednie kell.

Szerintetek szedi? nos,egy ideig igen.

Nem veszi be a gyógyszerét,és rosszabb lesz az állapota. Közli Liával,hogy elképzelte ahogy ki tekeri a nyakát,a lány megijedt,de mivel szereti a srácot,mellette marad.

Noel soha nem bántja Liát,attól függetlenül amit elképzel. Egy éjszaka viszont borzalmas dolog történt. Vízpartnál volt egy buli,amire Lia és Noel is elmentek. Noel minden ok nélkül ideges lett,szorongott,mondta is a lánynak,hogy menjenek el onnan.

Lia elment megkeresni barátnőjét,hogy szóljón,hogy ők lelépnek. Visszaért,de Noel nem volt ott. Elkezedte idegesen keresni,majd hallotta,hogy valaki sír.

Volt egy stég,amit eltakart a nád,Lia kissé félve odament. Amit akkor látott,kisebb sokkal érte. Noel a földön ült és zokogott,mellette egy fiú feküdt csupa vérben.

Noel hajtogatta,hogy nem akarta,nem akarta.Liának fogalma sem volt mit tegyen,nem akart senkinek szólni hisz tudta,hogy Noelnek abból baja lesz,és járhatnak majd rendőrségre. Összeszedte Noelt majd hazamentek a lányhoz,ott Lia megdöbbenten,könnyes szemmel kérdezte mi történt. A fiú elmondta,hogy ő csak meglökte a srácot,de nem akarta megölni.

Ám a srác mégis meghalt,mert be verte a fejét.

Liának esze ágában sem volt még mindig elhagyni a fiút.

Na jó ez már hosszú lesz :D

átugrok a lényegre,szóval Noel mégegy ember halálát okozni fogja csak azt már nem véletlenül,és balesetből,hanem önszántából.

Egy olyan fiút fog megölni,aki Liát zaklatta,és majdnem megerőszakolta.

Lia továbbra is Noel mellett van,nem hátrál meg. Szeretik egymást,mindketten képesek a másikért mindenre.

Drámai az egész könyv..

Lia élete megfog változni.


ééés a vége még nincs meg :D

De gondolkodom már,hogy legyen. Esetleg valami tragédiával fog végződni,mert az illenne az egész sztorihoz.:)

Na hát ennyi röviden,de lehet ez is hosszú volt. Rengeteg izgalmas részt nem írtam most le,de hát ennyi erővel az egész könyvet leírhatnám. :D


kiváncsian várom,hogy TI milyen cimet adnátok a könyvnek.

Előre is köszönöm.

Üdv.


2012. febr. 12. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
hűha, hát ez baromi jól hangzik! sajnos én sem vagyok jó a címadásban, és ötletem sincsen, mi lehetne, szóval bocsi a haszontalan válaszért, de ha már végigolvastam gondoltam jelzem, hogy nagyon bejön a sztori :))
2012. febr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Semmi baj,ha nem tudaz címet,majd meg lesz az is:)


És hűhh..

nem gondoltam volna,hogy valakinek tetszeni fog..:O köszi:)

2012. febr. 12. 12:42
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem is rohadt jó a sztori!!;)) Hajrá :DD cím...cím...nekem se nagyon van ötletem :/
2012. febr. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hű, hát ez baromi jó =D NEm tudom, talán... Végzetes titok? Nem tudom, címadásban én se vagyok jó, de azért itt egy tipp, ha még mindig nincs cím :D
2012. febr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Jaj de szuper*.* nekem nagyon tetszik:) cím, pedig....Skizofrén szerelem ? :D
2012. febr. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan kéne, amiből nem derül ki az egész történet, de felkelti az emberek érdeklődését...:) Amúgy nagyon jó *o*
2012. febr. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kinek a szemszögéből írod a sztorit? az is elég fontos a címadásban. Ha a lány szemszögéből, akkor lehetne pl.: Változások. Ha a fiú szemszögéből: Szerelem mindenek felett. Kicsit nyálas címek, de most csak ez jutott eszembe.
2012. márc. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!