Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Budapesten jó rajz/festő...

Budapesten jó rajz/festő tanár? (Aki tényleg jó, és tehetséges)

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Én B. Tóth Klárit ajánlom: www.alkotlak.com

Kedves, segítőkész, sokoldalú, tapasztalt és tényleg odafigyel a tanítványaira, segít megtalálni a saját utat.

2012. febr. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mire kéne csak úgy hobby vagy a kisképzőbe akarsz menni
2012. febr. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hobbi. Arra van időm. Később persze lehet hogy ilyen irányba mennék tovább
2012. febr. 16. 16:05
 4/6 anonim ***** válasza:
hát nekem van tehetségem mondjuk és a kisképzőben végeztem:D üvegműves voltam aztán porcelánfestő lettem most az olajfestészetbe fogtam bele és még az is megy.ha érdekel a dolog írj priviben:)
2012. febr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen irányban szeretnél tovább menni, hány éves vagy, milyen az anyagi helyzeted hozzá,és mennyire gondolod komolyan.:)

Én is tudok, ismerek nagyon sokat, magam is egyetemet végeztem.. szakkört tudok ahol munkácsy és ferenczy noémi díjas képző-iparművészek tanítanak.. ha érdekelj írj

Ha nincs kedved szakkörbe járni hanem csak órákat szeretnél kár én is tudok órát adni, festésből, rajzolásból élő modell után, aktot, portrét..stb

2012. febr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok. Először még csak hobbi szinten szeretném, aztán később ki tudja..lehet hogy arra felé mennék tovább. Persze nem szeretnék horribilis árakat, de az árban úgyis meg lehet egyezni.
2012. febr. 22. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!