Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményed a képeimről?...

Mi a véleményed a képeimről? Tetszenek?

Figyelt kérdés

akinek van kedve...fotózok, és kiváncsi vagyok a véleményetekre:

[link]

akinek tetszik az oldalam lájkolja vagy ossza meg...köszönöm! :)



2012. márc. 17. 13:18
 1/7 Wursli válasza:
76%
Gyerek, ezek k**** jó képek;)Lájkolgattam egy párat:D
2012. márc. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jó képek ezek! Látom van hozzá tehetséged, minden elismerésem.

Egyébként a villámos fotókat hogyan csináltad?:) Engem nagyon érdekel hogyan lehet jó fotókat készíteni villámláskor :)

2012. márc. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szépek :)
2012. márc. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm! :)

Wursli láttam a sok lájkot, örülök h ennyire tetszenek :)

ami a villámokat illeti...hát szinte egyfolytaban fényképezek sorozatmódban...igy reménykedem hogy néha elkapok egy-két jó pillanatot :)

2012. márc. 17. 18:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Látszik, hogy még az elején vagy. Ha fejlődni szeretnél inkább szakmai fórumokon kérj véleményeket, abból sokat tanulhatsz.


Szép fényt!:)

2012. márc. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon szépek, van hozzá érzéked, nem csak egy jó géped.

Amit nagyon hiányoltam, a képek címe, a képe jelentése, mögöttes tartalma. "Értelmetlenül" kattintgatsz el képeket, meglátsz valamit és lefotózod. Nincsen mondanivalója így a képednek, nem próbál meg valamit közvetíteni, átadni. Szakmailag oké, de tartalmilag már nem.

Ez kb. olyan mintha tökéletesen rajzolnál, lerajzolsz valamit, de attól az még csak egy tanulmányrajz marad, nem pedig egy művészi munka, ha így tetszik, de mondhatjuk ezt másképp is.


Tehát nekem tetszenek a fotóid, szakmailag. Jó a kompozíció, a színvilág,a megvilágítás, ezt te még magadnak tudod fejlesztgetni, a fényképészethez nem értek, tehát laikus vagyok még ezen a téren, nem tudom ezt megítélni, csak mint kívülálló.

Azt mondom hajrá! :DD

2012. márc. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
mm szerintem nagyon klasszak:) en is lajkolgattam parat:) en is prrobalgatok fotozni dee sajnos nincs vlmi jo gepem...de hatha majd a jovobe:D
2012. márc. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!