Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy tanulhatnám meg a képregé...

Hogy tanulhatnám meg a képregényrajzolást/-írást?

Figyelt kérdés

Imádom a képregényeket, mangákat. Imádom az ötletes történeteket is és egyre gyakrabban jutnak eszembe kisebb szösszenetek. Azt hiszem az önkifejezésemhez a képregény rajzolás lenne a legjobb lehetőség, de valójában fogalmam sincs, hogy kezdjek neki. Persze technikákról olvastam a neten, de egy összeszedett elképzelésem, tudásom nincs arról a folyamatról, ahogy egy képregény megszületik.

Ami a rajzkészségemet illeti, úgy hiszem nem vagyok béna, de különösebb tehetség sem: talán egy olyan, akit a haverok és anyuci megdicsér, hogy milyen kis ügyeske vagy, de biztos vagyok abban, hogy ez amim most van, nem elég egy igényes képregény elkészítéséhez. Tehát a rajzkészségem javítása, tudásom növelése is elengedhetetlen lenne, de főleg anyagi okok miatt a szüleim nem engednek el rajz tanárhoz, amik tény hogy elég drágák. Mit tudnátok tanácsolni számomra? L/18



2012. máj. 3. 16:49
 1/2 anonim válasza:
100%

Ebben a topicban jó pár információt találsz majd:

[link]

2012. máj. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rengeteget kell gyakorolni,én ugyan így vagyok! :)

Most már egészen kezd kiaknázódni a bennem rejlő tehetség,sokan mondják!

A lényeg,hogy NE ADD FEL!

Én bízom benned,remélem sikerülni fog!

Amúgy arra még nem gondoltál,hogy fogadsz magad mellé egy rajzost,aki lerajzolja a történeted? :)

Sokan csinálják ezt! (Ha jól tudom,még a Death Note is így készült!)

2012. szept. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!