Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok a mostani...

Raween kérdése:

Mit gondoltok a mostani modern művészetről?

Figyelt kérdés
Amik pár vonalból pöttyből vagy pedig ilyen kacskaringós szobrokból állnak.
2012. júl. 11. 15:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%

nekem nem tetszik, nem tudom hogy egy ilyen képet, mint ez:

[link]

ki veszi meg 37 700 000 dollárért

2012. júl. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
48%
Én egyszerűen nem értem meg ezeket az alkotásokat, és az ég világon nem látok benne semmit. Mitől művészibbek ezek, mint egy 5 éves kisgyerek maszatolása? Egyáltalán mi a művészet, mert amióta megkezdődött a modernkor már minden annak számít, ha valaki úgy gondolja.
2012. júl. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Hát igen de attól valaki művész hogy rak 13 kölömböző méretű színű négyzetet a vászonra akkor az nagy művész lehet
2012. júl. 11. 15:52
 4/22 anonim ***** válasza:
76%

Ez kifejezi azt, amit gondolok:

[link]

2012. júl. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
gondoltam a jó festők már halottak
2012. júl. 11. 16:10
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
Hidd el, azoknak is van jelentèsük, csak elég elvontnak kell lenni hozzá..
2012. júl. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
60%
Nekem nem tetszenek. Szerintem a legtöbb szert se jelent, csak a "műértő" sznobok belemagyaráznak valami szart, aztán kinevezik a világ nyolcadik csodájának és, ahogy az első linkben szerepel, tízmilliókért eladják. Esetleg valami ambiciózus művész a kezdőtőkéjén megvesz magának egy jobb nevű kritikust, onnantól meg ő az isten és a kifolyt nyálát is megveszik.
2012. júl. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
69%

Mennyi primitív ember.

Ízlés dolga, volt olyan idő, amikor Mozartot tartották deviánsnak...Vagy itt van Picasso, nézzétek meg pár fiatalabbként elkövetett rajzát.


Komolyabb művészettörténeti előismeret nélkül ítélkezni balgaság.

2012. júl. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
36%

Jaj, az a nemkutyás demagóg baromság is: akkor Te csak klasszikus, vagy ógörög zenét hallgatsz, kedves válaszadó?

Egy szót írok: fejlődés.

2012. júl. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
64%

Jajj, háá, háá ez olyan mint egy fotóóóó, ez a művészet!

Maj megszólal! Ki is teszem a tévé felé! Ez olyan, mintha élne! Jájdikk ez a művészet. Ugyanmáá elvonatkoztatni, mi, én? Azmiafasom? Művelődni? Ugyanmááá.

Pop-art és képregényvilág kapcsolata? Ugyanmár.

Filmek? ugyanmár. A régi jó világban csak könyvek voltak, rajzolt dolgokkal, meg hegedűszó. Váááh.


Magyar sötétség 2012.

2012. júl. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!