Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Alapvetően vidám lány vagyok,...

Alapvetően vidám lány vagyok, a gondjaimat igyekszem magamban lezárni, elnyomni. Kifelé mindig mosolygok, és törekszem a pozitív hozzáállásra, mégis csak szomorú verseket tudok írni. Miért?

Figyelt kérdés
2012. aug. 17. 23:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Uhhh... Hát ez a "pár" nem segít...

Nem, egyedül nem megy. Ez a helyzet. A pszichológus kerül, amibe kerül, LÉTFONTOSSÁGÚ, ez most már így nyílvánvaló.


A hullákat nem lehet lebetonozni a hátsó kertünkben, mert felrepeszti a betont, s mindent elönk a hullaszag. Bocsánat a hasonlatért, de olvastam ilyenről, megtörtént... A problémáink is ilyenek. Ha megpróbáljuk elásni, bebetonozni, ez történik. És ez életveszélyes is lehet...


Kérlek, vedd komolyan magad, és szeresd magad annyira, hogy segítséget kérsz, mert tényleg szükséged van rá!


Drukkolok Neked.

Szeretettel Feliza

2012. aug. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsot.:) Igyekszem megfogadni. :)
2012. aug. 27. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!