Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ha láttam a Trónok harca 2....

Ha láttam a Trónok harca 2. évadát melyik könyvel folytassam hogy ugyan onnan folytatódjon a történet?

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
a 3. könyvvel. De olvasd el sztem az első 2-őt is. NAGYON sok plusz van benne a sorozathoz képest (persze több, mint 1000 oldalt nem igazán lehet visszaadni 20 részben...)
2012. szept. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az első évad követi a könyvet szinte teljesen.

a másodikban már rengeteg a különbség,és alap főszereplő karakterek is kimaradnak,vagy megcserélték a sorozatban.

pl kimaradtak a véres komédiások,havas ramsay,reed testvérek,és bolton nagyurat lecserélték tywin-re az aryás részekben.

daxost sem zárják be a széfbe,az 5 könyvben is szerepel.

és a 2.könyv másképpen is ér véget,ezt majd átteszik a 3. évadba.

szóval az 1. könyv kihagyható,de a 2. már nem ha érteni akarod a 3.at.

2012. szept. 24. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kittkatt válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, sajnos nagyon sok minden maradt ki a 2. évadból, a 2. kötethez képest és voltak olyan módosítások is a könyvhöz képest, hogy csak néztem. Amilyen könyvhű volt az 1. évad, a 2. annyira nem az. Mindenképpen érdemes azonban elolvasni az összes kötetet, az író nagyot alkotott. :)
2012. okt. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!