Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Bibliapapírra számítógépes...

Bibliapapírra számítógépes dokumentumot hol nyomtatnának ki nekem?

Figyelt kérdés

kis méretű "minikönyveket" szeretnék kézzel kötni/köttetni. Bibliapapírra, mert vékonyabb (pl. egy 500 oldalas minikönyv 80g-os papírral vastagabb mint amilyen magas... nem úgy bp-ral) és szebbjobb stb.

évek óta nyomozok az ügyben.

1. Nincs elérhető bibliapapír Magyarországon. Vagy ha van, nagyon rejtegetik. Németországban van, de csak ipari mennyiségben szállítanak.

2. Végül be tudtam szerezni 50g/m2-es vékony papírt (nem bp. minőségű), de a nyomtatóm bekapja a papírt. A nyomdák gépei is.

Probléma a speciális méret is... ~9x9-es oldalakat állítottam be a word doc-okban.



2012. nov. 3. 19:51
 1/2 A kérdező kommentje:
egyébként 1-1 példányról lenne szó, csak személyes célokra, semmi tömeges könyvkiadásról
2012. nov. 3. 19:54
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát ezt szerintem nem lehet. Kézzel kell megírni, megrajzolni..

[link]

2012. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!