Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Jane Eyre. Jó könyv? Miről...

Jane Eyre. Jó könyv? Miről szól? Az iskolában Intenzív-hét lesz, nem lenne túl nehéz bemutatni, szerkezetet írni róla stb?

Figyelt kérdés

2012. nov. 5. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ha még nem olvastad, akkor nagyon nehéz lesz.

Nem tudom, mennyi időd van rá.

Talán a Wikipédia segít:


[link]


Kérdésedre pedig a válasz, igen, nagyon jó könyv, szerintem nem lenne túl nehéz bemutatni.

2012. nov. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én csak a filmet láttam, a történet jó! szerintem akár arról is beszélhetnél, hogy a könyv és a film között mik a különbségek, hogyan jeleníti meg a film azt, amit a könyv leír:)
2012. nov. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az egyik első komolyabb könyv volt, ami a kezembe került, de máig az egyik legjobb is maradt nekem. Két lehetőség van: vagy elolvasod, és beleszeretsz, vagy egy életre megutálod az angol romantikát.
2012. nov. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Imádom, egyik kedvenc könyvem, vagy 5x olvastam :)) HA megnézed filmben, akkor a BBC-s sorozatot nézd, az az igazi, a film nem mutatja valami jól be a történetet...

Itt van link: [link]

2012. nov. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
76%
A Jane Eyre már csak egy rövidített változat. igazából a teljes történetet: A lowoodi árva c. könyvben olvashatod. Én nem számoltam, hogy hányszor olvastam, és legalább 3 féle feldolgozás (film) megvan. Szerintem mindenkinek ismernie kellene.
2012. nov. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Palotai Sándorné válasza:
100%
Nagyon jó könyv!!!!!!!!!!!!!!Én jó párszor olvastam már.A film nem adja teljesen a regény hangulatát.Olvasd el, érdemes.
2012. nov. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az egyik kedvencem. Többször olvastam, filmen is láttam. Én a könyvet jobban élveztem. Biztosan neked is tetszeni fog.
2012. nov. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nagyon jó könyv és a film is nagyon jó
2012. nov. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!