Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan fejleszthetném a...

Hogyan fejleszthetném a halásom illetve az énekhangomon? És milyen zeneszerkesztő programok vannak, amik más hangszínbe konvertálják a dalt és ingyenesen letölthetők?

Figyelt kérdés
Régóta szeretnék megtanulni szépen, tisztán énekelni, de sajnos énektanárra nem futja, időm sem lenne rá. A baráti körömben majdnem mindenkinek gyönyörű hangja van, és ciki, mikor engem kérnek meg, hogy énekeljek. Meg egyébként is jó lenne, ha szép énekhangot tudnék kreálni.

2012. dec. 26. 22:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt tudnod kell, hogy tanár nélkül ez nem fog menni. Azonban javaslom, keress rá a YouTube-on "enekeljbatran" csatornájára, ott megtalálsz mindent, ami szem-szájnak ingere :)


Ami a zenék hangmagasságát illeti, épp írok egy olyan zenelejátszó programot, ami lejátszás közben képes állítani a zene hangmagasságát es tempóját. Ha érdekel, privátban elküldhetem neked.


Én elkezdtem a zenetanárommal énekelni tanulni fél éve, de sajnos abba kellett hagynom, mivel a zeneiskola nem tudott meg egy évre felvenni, mivel kijártam. Pont, mikor a legnagyobb szüksegem lenne rá.


Ha bármiben segíthetek, írj nyugodtan.

2012. dec. 30. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!