Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ötletek a szomorú festményemhez?

Ötletek a szomorú festményemhez?

Figyelt kérdés

Esetleg ha valami eszetekbe jut,vagy esetleg megosztanátok egy rossz emléketeket betegségről vagy balesetről,kérlek írjátok le mert hasznos lenne a festményemhez.


Egy olaj festményemhez gyűjtök ötleteket. A kritérium annyi hogy a rejtőzködéshez/takaráshoz kapcsolódjon viszont ez rengeteg ágra nyúlhat.


Mivel testeket,arcokat szeretek festeni,arra gondoltam hogy egy szép arcot festek egy sebbel,vagy egy szép meztelen testet,sebekkel.

Aztán gondoltam arra is hogy embereket rajzolnék ahogy valahol elrejtőznek,bár ebben nem sok fantázia lenne.


Vért,sebeket,betegséget,sírást,fájdalmat,szomorúságot mindenképpen kapcsolni szeretném a festményhez,hiszen ezek látványos,effektív elemek.



2013. febr. 5. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
A legrosszabb álmom az volt, hogy egy tolószékben ültem görnyedten, félig bénultan, és öltések borították a hasamat. Mintha egy cápa támadott volna meg.
2013. febr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amikor még 5-6 éves kisfiú voltam, akkor lestem, hogy édesapám megveri anyámat. Nem volt kellemes pillanat.


Annyit elmondanék még, hogy akkor leszel jó művész, ha nem szorulsz ötletekre.

2013. febr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Tanulmányozd Sándorfi Istvánt, Mednyánszky portréit, Zdislaw Beksinski képeit. Főleg, az utóbbit, onnan meríthetsz öteleteket.

2013. febr. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1.Tolószék ! Ez eszembe sem jutott, köszönöm.

2.Sajnálom hogy ezt láttad és köszönöm hogy megosztottad velem ezt a rossz élményt.

3.Csodálatosak Sándorfi munkái,de a többi művész is megfogott :)!

Köszönöm,szívesen fogadok még más válaszokat.

2013. febr. 6. 00:39
 5/5 anonim válasza:
Szerintem rajzolj egy embert aki sír látszón a szemébe a reménytelenség és a végtelen fájdalom.
2013. febr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!