Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Nagy dilemmában vagyok?

Nagy dilemmában vagyok?

Figyelt kérdés

Tehát van a facebookon egy oldal ahol szerintem eléggé csúnya igénytelen kb 5éves ovis szintű ékszerek és dekupázsolt dobozok készülnek de mégis annyian "likeolták" és még játszanak is az ocsmányságokért hogy képtelen vagyok megérteni Miért?

Komolyan ennyire rossz a szemük vagy csak hülyék szimplán. Esetleg én keressek egy jó szemészt és valóban "gyönyörűek" eme alkotások?

A link [link]



2013. márc. 13. 21:31
 1/5 Softness ***** válasza:
100%
haha, tényleg! mindjárt írok is nekik, hogy - Ez egy vicc?!
2013. márc. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Hát enyhén fölös volt ennyit szöszmöszölni :D de a magyar igénytelen, ez tagadhatatlan!
2013. márc. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Akkor mindek nézed, vagy ha muszáj, akkor vegyél be nyugtatót. Bye Alex dala is olyan szöszmöszös, de nekem(is) nagyon tetszik.
2013. márc. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért az utolsó hozzászóló kommentjét nem értem.... Én nem tudom ki az az Alex, de hogy ez a szöszmösz ez bárkinek is hogy tetszhet azt már nem tudom megérteni....
2013. márc. 14. 19:37
 5/5 anonim válasza:

Megnézegettem én is a képeket. Van köztük egy két tényleg igénytelen munka, de van-egy kettő ami szerintem minőségileg nem rossz, max az én ízlésemnek kicsit túl egyszerű...


400-500 like meg még összejön a barátnők-rokonok-osztálytárasak- és azok ismerősiből is... Nem olyan sok az, hogy azt lehessen mondani, ízléstelen az egész világ...

Bár sajnos tényleg az néha...

2013. márc. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!