Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen dark-goth-cyber-punk...

Milyen dark-goth-cyber-punk jellegű kultúrával foglalkozó helyeket ismertek budapesten? Vagy ilyen társaságok manapság hová járnak?

Figyelt kérdés

Hallottam valamit egyszer a "gyár"ról, de nem tudom pontosan mi az, vagy hol van.


Egyáltalán ilyen emberekkel hol lehet ismerkedni?

Mivel nincs sok pénzem és nem vagyok kocsmába járós, nem nagyon tudom, koncertekre sem tudok elmenni.



2013. márc. 30. 14:39
 1/1 anonim ***** válasza:

A Gyár már becsődölt. Nem bírták fenntartani. A cybergoth soha nem volt elterjedt itthon, mozgok sokat rock koncerteken, kocsmákban, de eddig egy kezemen meg tudnám számolni hány cybergothot láttam. A dark meg a goth már kihalóban, max. ezeknek az együtteseknek a koncertjein lehet velük találkozni, vagy esetleg még ilyen anime-conokon van sok hasonló kinézetű ember, bár lehet, hogy ők csak a stílust koppintják. Punkok ellenben vannak, masszívan tartják magukat. Ott vannak mindenhol, ahol olcsó a pia. Koncerteken meg tömegesen megjelennek.

MO soha nem kedvezett az ilyen szélsőséges szubkultúráknak. "Mezei rockerek" vannak bőven, punkok is egy páran, de itt ki is fogy az underground. Az a kevés dark-goth aki meg van, az sajnos legtöbbször a legalja, alpári primitív arcok. És nem általánosítok, és nem ismeretlenül ítélem el őket, ez tapasztalat.

Tisztelet minden kivételnek.

2013. ápr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!